Gucwińscy 20 lat temu wylecieli z telewizji w atmosferze skandalu. Zmienili się mocno, nikt ich nie rozpoznaje

Gucwińscy byli gwiazdami TVP
Screen/Youtube/Karol Bubel @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gucwińscy byli gwiazdami TVP

Byli gwiazdami TVP, a ich kariera zakończyła się nagle w atmosferze skandalu. Gucwińscy byli ulubieńcami widowni Telewizji Publicznej, a ich słynny program "Z kamerą wśród zwierząt" śledziło miliony Polaków. Kiedyś znane małżeństwo rozpoznałby każdy. Dzisiaj jednak większość osób nie wie jak wyglądają i żyją byli prezenterzy TVP.

Gucwińscy od 1971 roku przez ponad 30 lat byli gospodarzami programu "Z kamerą wśród zwierząt". Widzowie pokochali małżeństwo za sposób prowadzenia ich audycji, a także ogromną wiedzę, jaką posiadali na ten temat. Dzielenie się z publicznością ciekawostkami ze świata zwierząt, a także ich skromność i sposób prowadzenia programu pokochały miliony. Niespodziewane odejście Gucwińskich z TVP dla wielu osób było szokiem. 

Hanna i Antoni Gucwińscy są z wykształcenia zootechnikami. Ponadto pan Antoni jest także doktorem nauk weterynaryjnych, a przez 40 lat zarządzał ZOO we Wrocławiu. Dzięki zaangażowaniu małżeństwa, Ogród Zoologiczny zyskał ogromną sławę i wysoki, europejski poziom. Dla Gucwińskich zwierzęta są całym życiem, dlatego ich wyjątkowe podejście i zaangażowanie w swoją pracę zawsze przynosiło oczekiwane efekty. 

Dla Polaków program "Z kamerą wśród zwierząt" był przez trzy dekady jedną z najpopularniejszych telewizyjnych audycji. Jednak w 2001 roku przez sprawy polityczne program został usunięty z ramówki. TVP zapewniało jednak, że format się wyczerpał i nie ma sensu już go dłużej kontynuować. Jednak to nie był jedyny problem znanego małżeństwa. W 2006 roku odwróciło się od nich także ukochane ZOO. Antoni Gucwiński został oskarżony o znęcanie się nad niedźwiedziem Mago. Mężczyzna zlecił uśpienie zwierzęcia ze względu na jego wysoką agresję. Chociaż Sąd oddalił zarzuty i odstąpił od wymierzenia kary, to para musiała eksmitować się z dotychczasowego mieszkania, a także zrezygnować w pracy w ZOO.

Dzisiaj małżeństwo żyje skromnie i spokojnie. Stroni również od kamer i medialnego zamieszania wokół ich osób. Mało ludzi wie, jak teraz wyglądają Gucwińscy. Obydwoje mają po 87 lat i mocno się zmienili. Zapewne ciężko byłoby rozpoznać ich na ulicy. Problemy zdrowotne i zawodowe z pewnością przyczyniły się do ich zmiany.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwsze zdjęcie

 

Zobacz także:

  1. Zdjęcia wnętrza domu Beaty Kozidrak w sieci, Górniak może jej pozazdrościć. Niewyobrażalne luksusy, ostatnia fotka powala na kolana
  2. Mężczyzna znalazł czarny, plastikowy worek. W środku zobaczył wycieńczonego tygrysa i dotarło do niego, że musi działać szybko
  3. Impreza była zbyt dobra? Istnieją metody, dzięki którym rano będziesz czuł się doskonale
  4. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków

Następna strona