Widzowie TVP ich kochali, odeszli w tragicznych okolicznościach. Widok ich grobów po latach jest przytłaczający

TVP
.
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Widzowie TVP ich kochali, odeszli w tragicznych okolicznościach. Widok ich grobów po latach jest przytłaczający

TVP zrobiło z nich swoje gwiazdy, stacja była dla nich trampoliną do sławy. Widzowie ich kochali, a kariery rozwijały się w szybkim tempie. Niestety, wszyscy zmarli przedwcześnie w dramatycznych okolicznościach. Dziś widok ich grobów porusza wielbicieli do łez. 

Te gwiazdy TVP odeszły stanowczo za szybko. Znali ich niemal wszyscy, byli twarzami Telewizji Polskiej, która dała im niezwykłą popularność i wielu wiernych fanów. Kariery młodych dziennikarzy rozwijały się szybko, jednak zostały przerwane przez tragiczne okoliczności. Ich pogrzeby przyciągnęły tłumy. To były wielkie tragedie, które poruszyły nie tylko świat mediów, ale również wielu telewidzów.

Czterech młodych prezenterów stacji zmarło w przeciągu kilku lat. Niektórzy mówili nawet o klątwie, która opanowała TVP. Sławomir Siejka, Marcin Kołodyński, Wojciech Błaszczuk oraz Marcin Pawłowski odeszli przedwcześnie, a ich śmierć poruszyła tysiące widzów.  Mężczyźni znani są z takich programów, jak "5-10-15", "Rower Błażeja"czy "Filmidło". Wszyscy czterej zostali pochowani na warszawskich cmentarzach, a widok ich grobów do dziś wzrusza wielu Polaków, którzy pamiętają ich uśmiechnięte twarze spoglądające z ekranu telewizora. Najmłodszy z tragicznie zmarłych dziennikarzy miał zaledwie 20 lat.

By zobaczyć groby młodych dziennikarzy TVP, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy zdjęcia, prawda odbiera mowę. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać swój sekret
  2. Niewiarygodne, że są prawdziwe. 6 największych kotów na świecie, przy nich nawet psy są małe
  3. Mąż wrócił wcześniej do domu i zastał żonę śpiącą z kochankiem. Od razu zemścił się w wyjątkowo upokarzający sposób  
  4. Niebywałe, 72-letnia babcia wzięła ślub z 27-latkiem. Żadne z nich nie przewidziało ogromnego problemu

Następna strona