TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć

Autor Weronika Szatkowska - 26 Października 2018

Praca w telewizji wbrew pozorom nie należy do najprostszych. Każde wystąpienie wiąże się z ryzykiem niepowodzenia lub niespodziewanej sytuacji. Nawet najlepiej przygotowany zespół może zwyczajnie zaliczyć wpadkę. Wpływ na to ma tzw. czynnik ludzki. Wystarczy chwila nieuwagi i można stać się obiektem żartów ze strony internautów lub widzów.

Działanie w mediach wymaga przede wszystkim dystansu do siebie i profesjonalnego podejścia. W momencie porażki czy niezręcznej sytuacji, warto wyjść z tego z twarzą i nie brać tego do siebie. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, a perfekcja istnieje tylko w teorii.

Gafy zdarzają się nie tylko osobom niedoświadczonym w pracy z kamerą. Możemy je dostrzec też w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych takich jak TVN czy TVP1. Zdarza się, że internauci nie zostawiają suchej nitki na osobie, która przeżyła porażkę. Z tym też muszą się zmierzyć osoby, które wystawiają się na ocenę publiczną. Ryzyko obciachu zwiększa się w przypadku programów prowadzonych na żywo. Wtedy niemożliwy jest odpowiedni montaż i edycja nagranego materiału.

TVN znajduje się wysoko w rankingach najczęściej oglądanych kanałów telewizyjnych w Polsce. Najpopularniejsze programy to m.in. Dzień Dobry TVN, Milionerzy, Fakty, Mam Talent, Kuba Wojewódzki, Ameryka Express, Kuchenne Rewolucje czy Top Model. Również tam dochodzi do kompromitujących sytuacji i to nie zawsze śmiesznych. Niektórzy potrafią sobie z tym poradzić i obrócić niechciany wypadek w żart. Inni potrafią nawet przeprosić widzów i fanów za swoje niepowodzenie czy niesmaczną wypowiedź.

Czy istnieje złoty środek na takie sytuacje? Pewnie nie. Jednak podpatrując innych, można uczyć się na ich błędach. Pęknięte spodnie, niezsynchronizowane ruchy ust z playbackiem, czy brak wiedzy w danej dziedzinie to tylko nieliczne przykłady nieudanych występów w telewizji. Oto galeria przedstawiająca największe wpadki gwiazd w TVN!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News