Legendarny gwiazdor TVN zmaga się z groźną chorobą. Jego waga szokuje!

TVN
kadr z programu "Teraz MY!"
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Gwiazdor telewizji TVN cierpi na bardzo powszechną, ale również na pewnym stadium niebezpieczną chorobę. Dziennikarz zmaga się z otyłością, która zagraża jego życiu, gdyż już dawno przekroczyła wszelkie granice tolerancji organizmu. Z tego powodu zdecydował się on podjąć odpowiednie kroki mające pomóc mu pozbyć się tego problemu. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej m.in. na temat aktualnego stanu zdrowia Tomasza Sekielskiego.

Tomasz Sekielski swoją karierę w telewizji TVN zaczynał już w wieku 23 lat. W 1997 zadebiutował w roli reportera "Faktów", którym pozostał aż do 2006 roku. W swojej pracy miał on przyjemność relacjonować m.in wojnę w Kosowie czy zatonięcie rosyjskiego podwodnego okrętu Kursk. W kolejnych latach jego kariera sukcesywnie się rozwijała, a on zyskał ogólnokrajową rozpoznawalność.

Niestety, przez te wszystkie lata sukcesów zaniedbał on również swoją dietę. Z tego powodu, aktualnie zmaga się z poważnymi problemami związanymi z otyłością. Jak się okazuje, nie będzie mu łatwo, gdyż już dawno przekroczył on wszelkie granice normy. Podobno obecna waga dziennikarza wynosi niemalże 200 kilogramów.

Oczywiście, zdrowie jest najważniejsze, o czym dziennikarz dobrze wie. Niedawno zdecydował się zacząć walkę ze swoją chorobą. Postanowił, że opublikuje serię filmów w serwisie YouTube, na których będzie pokazywał swoje postępy związane z odchudzaniem.

Tomasz Sekielski jest jednym z wielu, którzy zmagają się z otyłością. Niektórzy twierdzą, że ten problem jest na tyle powszechny, że można nadać mu miano choroby cywilizacyjnej XXI wieku.

Raport Ministerstwa Zdrowia i NFZ wskazuje, że co roku spożywamy coraz więcej cukrów przetworzonych. Przekłada się to na statystyki, według których aż trzech na pięciu dorosłych Polaków zmaga się z nadwagą. Poza tym, wspomniano również o problemach z otyłością, na którą cierpi ok. 13 proc. płci męskiej oraz 5 proc. żeńskiej wśród obywateli naszego kraju.

Specjaliści alarmują również, że otyłość może powodować różne inne niebezpieczne dolegliwości. Na szczęście, z odpowiednią motywacją możemy sami pozbyć się tej uciążliwej choroby. Takie kroki podjął właśnie dziennikarz telewizji TVN, Tomasz Sekielski. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat obecnej kondycji jego zdrowia.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona