Gwiazdy TVN mają boskie auta. Zdębiejecie na ich widok!

TVN
instagram.com/kingarusin
Wstecz

1 z 11

Dalej

Wiele gwiazd telewizji TVN od lat widujemy w luksusowych samochodach. Jako prezenterzy oraz dziennikarze najpopularniejszych programów mogą sobie pozwolić na drogocenne pojazdy. Wielu z nich wybrało bezpieczne terenowe auta, ale niektórzy postawili również na szybkie sportowe modele. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się, czym jeżdżą takie sławy jak Kuba Wojewódzki czy Kinga Rusin.

Gwiazdy występujące w telewizji TVN przemierzają drogi w naprawdę luksusowych autach. Prezenterzy takich programów jak choćby "Dzień Dobry TVN" dorobili się już pieniędzy, dzięki którym mogą pozwolić sobie nie tylko na wielkie domy czy wartościowe apartamenty, ale również samochody warte kilkaset tysięcy złotych.

Kuba Wojewódzki jest zapewne najlepszym przykładem gwiazdy TVN, która nie kryje się z przejawami swojej zamożności. Prezenter od wielu lat jest widywany w przeróżnych drogocennych pojazdach. Panuje nawet opinia, że showman nie ma ulubionego producenta, gdyż był widywany w autach tak różnych marek jak BMW, Porshe, Range Rover,  Maserati, Ferarri oraz Lamborghini. Ten ostatni jest wyceniany na ponad milion złotych.

Oczywiście nie jest on jedynym spośród znanych i lubianych, którzy zrobili sobie prezent w postaci wymarzonego samochodu. Piotr Kraśko znany między innymi jako prowadzący porannego programu "DDTVN" jest kolejną osobą, która pozwoliła sobie na wydatek rzędu około 800 tysięcy złotych. Prezenter zdecydował się na zakup przestrzennego Mercedesa klasy G. Pojazd ten został zbudowany w taki sposób, aby doskonale nadawał się na przejażdżki po górzystych terenach przy zachowaniu poczucia pełnej wygody. Prawdopodobnie był to jeden z powodów, dla którego zdecydowała się na niego również podróżniczka, Martyna Wojciechowska.

Zapewne większość z ludzi, których kojarzymy z telewizji, żyje na wysokim poziomie. Ich zarobki pozwalają im na dość częste wydatki wahające się od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Nieliczni mają nawet przyjemność wyposażyć się w auta warte całe miliony. Przy tak dużych sumach niełatwo znaleźć auto spełniające wygórowane wymogi, dlatego też gwiazdy najchętniej wybierają właśnie nowe samochody.

Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat drogocennych pojazdów, którymi poruszają się największe gwiazdy stacji TVN.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona