Wszyscy bali się podobnej sytuacji. Żona Gienka Loski przekazała smutną informację o decyzji lekarzy, artysta nie poddaje się jednak

Gwiazda TVN choć jest na łasce lekarzy, dzielnie walczy
youtube.com
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Gwiazda TVN choć jest na łasce lekarzy, dzielnie walczy

TVN nie chciał go w "Mam talent", za to wygrał jedną z edycji "X-Factora". Jurorzy nie mieli z nim łatwo - buntowniczy, znający się na rzeczy muzyk prosto z ulicy zawojował nie tylko ich serca, ale widzowie masowo wysyłali na niego swoje głosy. Dziś nie jest z nim dobrze, znajduje się w tragicznej sytuacji.

Gienek Loska po wygranej w "X-Factorze" wydał płytę, zaczął częściej koncertować, jednak nie zrezygnował z jednego - z grania na ulicy. Niejednokrotnie można było zauważyć artystę w centrum Warszawy zbierającego drobne do futerału po gitarze.

Mało kto wie, że Gienek Loska w swoim życiu miał już niemałe problemy ze zdrowiem. Pewnego dnia po jednym z koncertów spadł ze schodów, przez co rozbił sobie głowę, nabawił się krwiaka i był częściowo sparaliżowany. Dużo osób mówiło, że był pijany - artysta jest jednak abstynentem od 2003 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Ostatni wywiad z mamą Madzi nie mieści się w głowie. Bezczelne słowa zabójczyni o zamordowanej córeczce

Od 1,5 roku Gienek Loska i jego rodzina znów mają kontakt z lekarzami. W tym przypadku operacja i krótka rehabilitacja nie pomoże. Sytuacja jest na tyle poważna, że wszyscy postawili na nim krzyżyk.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się jaki jest stan zdrowia Gienka Loski. Z artystą nie ma normalnego kontaktu.

Zobacz także:

  1. "Więcej niż kochanek". Słynna polska aktorka wspomina Wodeckiego i ujawnia ich prawdziwą relację
  2. Margaret wzięła właśnie ślub w tajemnicy. Mamy powalające zdjęcia, co za magia
  3. Zrzuciła 100 kilogramów, żeby dopiec swojemu eks w dniu jego ślubu. Teraz wygląda jak prawdziwa petarda
  4. Mama porzuciła swoje chore dziecko. Po 20 latach stało się coś niebywałego, coś czego nikt nie mógł przewidzieć

Źródło: Onet

Następna strona