Największe skandale w historii TVN. 14 wydarzenie wstrząsnęło wszystkimi widzami

spot wizerunkowy wpadka
youtube/tvnpl @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Kicz i skandale, czyli czym karmi się TVN

TVN to obok Polsatu najbardziej popularna polska stacja telewizyjna. Gwiazdy, zatrudnione przez telewizję, od lat plasują się w czołówce najsławniejszych i najlepiej zarabiających. Swoją sławę niejednokrotnie zawdzięczają skandalom.

TVN rozpoczął emisję programów w 1997 roku. Koncesję otrzymał rok wcześniej. Właścicielom stacji zawdzięczamy pierwszy w Polsce całodobowy kanał newsowy, rozpropagowanie reality show i teleturniejów. Przez 4 pierwsze lata telewizją zarządzał jej właściciel Mariusz Walter. To waśnie oni Jan Wejchert postawili sobie za punkt honoru stworzenie medialnego koncernu. 

Przez lata działania telewizja wyrobiła sobie określoną renomę. Swoim widzom prezentuje  liberalny, nowoczesny świat, który zrywa z konserwatywnymi tradycjami. Prawicowi widzowie niechętnie włączają TVN-owe programy.

Reputację stacji podkreślają również liczne skandale zatrudnionych w niej gwiazd. Czy to na antenie programów reality tv, czy w starannie wyreżyserowanych działach - o wpadki na wizji nigdy nie było trudno. Tegoroczny spot wizerunkowy TVN-u stał się hitem sieci. Do historii przeszły także inne nagrania, zaprezentowane na następnych stronach galerii.

Kliknij "następna strona", by prześledzić największe skandale na antenie TVN-u!

ZOBACZ TAKŻE:

1.Rodzice katowali małego chłopca, zapłakany spojrzał na okno i wziął rozbieg. To było dziewiąte piętro

2. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję

3. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Następna strona