Była gwiazda TVN pokazała śniadanie za 600 złotych. Wcale nie chodzi w nim o luksus, a o prywatną tragedię

TVN
YouTube / TVN
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

TVN wypromował wiele gwiazd, które w mniejszym lub większym stopniu zapadły nam w pamięć. O niektórych pamiętamy nawet po tym, jak odeszły z Telewizji. Tak jest w przypadku Anny Puśleckiej. Kobieta ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się śniadaniem za 600 złotych, co wywołało ogromną burzę w sieci. Nie było to jednak wykwintne danie, a raczej obraz chwytający za serce. 

TVN już od wielu lat emituje na swojej antenie program "Dzień dobry TVN", do którego materiały przygotowywała Anna Puślecka. Kobieta przez lata była związana z mediami, a także prowadziła swojego bloga. Współpracowała również z magazynami modowymi. 

Była dziennikarka TVN na początku lipca zdobyła się na trudne wyznanie. Na swoim Instagramie powiadomiła fanów, że choruje na nowotwór piersi. Obserwatorzy nie ukrywali swojego zaskoczenia - kobieta przez cały czas aktywnie pracowała i nie dawała po sobie poznać, że coś jest nie tak. 

– W świecie mody chorowanie jest niemodne, a zwłaszcza na „taką” chorobę. To nie na miejscu. To oznaka słabości i złego gustu (...) To, że mam raka, nie znaczy, że zrezygnuję ze szpilek i kobiecości. Nie ma takiej opcji. Tak się noszę na co dzień i nie widzę powodu, aby na zabiegi chodzić w dresach. Traktuję to jako normalne wyjście do miasta czy do pracy - mówiła w rozmowie z Plejadą.

Wraz z walką o życie rozpoczęła jednak jeszcze jedną walkę. Tym razem o życie większej ilości osób chorych na nowotwór. Ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się śniadaniem wartym 600 złotych, nie miało to jednak nic wspólnego z luksusem, a z osobistą tragedią, z jaką mierzy się każdego dnia. Ten widok sprawia, że łzy same cisną się do oczu.. 

Kliknij "Następna Strona", aby dowiedzieć się z czym jeszcze walczy była gwiazda TVN i zobaczyć, co znalazło się na jej talerzu. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wychowała 12 dzieci, nigdy nie miała czasu dla siebie. Dopiero po latach przeszła metamorfozę, której efekty są powalające
2. 28 kapitalnych zdjęć szczeniaków, każdy mieszaniec. Zwierzak z dalmatyńczyka i jamnika to nie fotomontaż, niesamowite
3. Mężczyzna miał dość swojego brzydkiego ogródka. Własnymi rękami za grosze zmienił go tak, że wszyscy aż oniemieli
 

Następna strona