W pierwszym "Big Brotherze" przekroczyła wszelkie granice. Ciężko uwierzyć, jak dzisiaj wygląda

TVN zszokował widzów
TVN Big Brother
Wstecz

1 z 7

Dalej

TVN zszokował Polaków premierą "Big Brothera"

"Big Brother", który zadebiutował w polskiej telewizji w 2001 roku, przyciągał przed ekrany rzesze Polaków. Show nie przypominało programów, które dotychczas pojawiały się w telewizji. Widzowie po raz pierwszy mogli obserwować perypetie ludzi zamkniętych w śledzonym przez kamery domu. Uczestnicy, skuszeni atrakcyjną nagrodą główną, bez wahania zrzekli się prywatności. Wielu z nich zostało gwiazdami.

W pierwszej edycji programu TVN wzięli udział: Sebastian Florek, Małgorzata Maier, Anna Baranowska, Janusz Dzięcioł, Karolina Pachniewicz, Piotr Lato, Manuela Michalak, Klaudiusz Sevkovic, Grzegorz Mielec, Alicja Walczak, Piotr Gulczyński oraz Monika Sewioło. Widzowie od początku mieli swoich faworytów. Nie było osoby, która nie uwielbiałaby charyzmatycznego Gulczasa.

W relacjach uczestników nie brakowało emocji. Pojawiały się liczne kłótnie, niesnaski i potyczki słowne. Młodzi ludzie chętnie wdawali się także w gorące romanse. Uczucie, które pojawiło się pomiędzy Karoliną Pachniewicz i Grzegorzem Mielcem przeszło do historii programu. Łącząca ich więź była tak silna, że kobieta zdecydowała się na opuszczenie domu i rezygnację z nagrody w momencie, w którym uczestnicy zdecydowali o nominowaniu Mielca do opuszczenia show.

Stacja TVN pokazała również sceny, które wywołały prawdziwe skandale i przez wiele tygodni nie schodziły z pierwszych stron gazet. Jedną z bohaterek takiego wydarzenia była najatrakcyjniejsza bohaterka programu, Monika Sewioło.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej o bohaterce show TVN

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykre informacje o córce Martyny Wojciechowskiej, mało kto wiedział. "Zostaje tylko modlitwa"
  2. Każde dziecko w jego domu umarło. Łzy cię zaleją, kiedy dowiesz się, dlaczego
  3. Jedna z postaci potrzebuje pomocy najbardziej. Dobrze się zastanów, wybór ujawnia więcej niż się wydaje
  4. Niewiarygodne, na co zdecydowała się Biedronka. Klienci nie mogą uwierzyć

Źródło: Telemagazyn

Następna strona