Czarna seria tragedii gwiazd z uwielbianego serialu TVN. Kolejne mierzą się z ciężką chorobą, śmiertelne niebezpieczeństwo

Autor Monika Majko - 23 Września 2020

TVN niedawno wyemitował nowy sezon uwielbianego przez Polaków serialu, który powrócił na antenę stacji po 10 latach. Okazuje się, że wśród obsady panuje czarna seria. Wiele gwiazd ma za sobą dramatyczne chwile, a inne boją się o przyszłość.

Serial "39 i pół" był ogromnym hitem stacji TVN, a historia przechodzącego kryzys wieku średniego Dariusza, w którego wcielił się Tomasz Karolak podbiła serca widzów. W serialu wystąpiła plejada polskich gwiazd, oprócz wspomnianego głównego bohatera, widzowie mogli zobaczyć w nim Darię Widawską, Alana Andersza, Antka Królikowskiego, Krzysztofa Stelmaszyka czy Wojciecha Mecwaldowskiego.

Po 10 latach nieobecności, serial powrócił na antenę stacji TVN pod nazwą "39 i pół tygodnia. Nie wszyscy fani wiedzą, że wielu aktorów z TVN-owskiego hitu w czasie emisyjnej przerwy przeszło dramatyczne chwile. Rozpoczęły się choroby, wypadki i fatalne diagnozy. Wydaje się, że nad serialem zawisło fatum.

By dowiedzieć się, co spotkało obsadę hitu stacji TVN, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie dawał im szans na przeżycie. Dopiero po 2 latach rodzice zadecydowali, aby je ratować
  2. 2-latka z nieuleczalną chorobą otrzymała specjalny prezent. Jej reakcja jest bezcenna, wzruszające
  3. Skandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzecz
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News