Gwiazdy Polsatu, TVN i TVP, które są homoseksualne. Coming out wiele ich kosztował

TVN, coming out gwiazd
screen/youtube/
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Coming out polskich gwiazd

TVN to nie jedyna telewizja, której gwiazdy zdecydowały się na tzw. coming out, czyli publiczne wyjawienie swojej orientacji seksualnej. Wśród polskich celebrytów jest wielu homoseksualistów, którzy dopiero po latach postanowili otwarcie przyznać, że kochają osoby tej samej płci i co więcej, zapewne wciąż pozostaje spore grono tych, którzy na taki krok jeszcze się nie zdecydowali. Takie wyznania padały ze strony aktorów, dziennikarzy, czy muzyków. W każdym przypadku, bardzo wiele ich to kosztowało i do końca nie mogli być pewni, jak zostaną odebrani. 

Gwiazdy, które postanowiły przestać ukrywać swoje "prawdziwe ja", przez lata oglądaliśmy również na łamach Polsatu czy TVP. Choć w stronę niektórych niejednokrotnie padały podejrzenia, tak coming out wielu z nich był dla ich fanów ogromnym zaskoczeniem. Reakcje bywały naprawdę różne i tak, jak pojawiały się obraźliwe słowa, tak nie zabrało również ciepłych komentarzy pełnych wsparcia. 

Mimo to, za każdym razem nikt z nikt nie był w stanie przewidzieć, jak zostanie odebrany. Być może właśnie dlatego, niektórzy celebryci wciąż nie zdecydowali się na publiczne obwieszczenie swojej orientacji. W tym czasie często mówi się o tych, którzy ten krok mają już za sobą i wiele wskazuje na to, że czas pozwolił Polakom oswoić się z szokującymi informacjami, dzięki czemu teraz, na próżno szukać negatywnych opinii. 

Oczywiście jedną z szerzej rozpoznawalnych polskich, homoseksualnych gwiazd jest Michał Piróg, który zupełnie się tego nie wstydzi ci co więcej, walczy o tolerancję w imieniu wszystkich osób ze środowiska LGBT. gwiazdor TVN regularnie i otwarcie zabiera głos w tej sprawie, domagając się akceptacji. Specjalnie dla tych, którzy nie najlepiej znają świat polskiego show-biznesu przypominamy gwiazdy, które swego czasu również zdecydowały się na coming out. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć, które gwiazdy wyjawiły swoją orientację. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trudno uwierzyć, że małe koty mogą mieć taką władzę nad dużymi psami. Powalające zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Mąż narobił jej niewiarygodną liczbę dzieci, aż złapiecie się za głowę. Po wszystkim zostawił żonę w dramatycznych warunkach
  3. Metoda "na wnuczka" to przeżytek, oszuści wymyślają coraz gorsze sposoby na wyłudzanie pieniędzy. Dwa z nich są wyjątkowo perfidne

Następna strona