Niewiarygodne sceny na antenie TVN, pokazali za dużo? Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

TVN
pikrepo
Wstecz

1 z 8

Dalej

Niewiarygodne sceny na antenie TVN, pokazali za dużo? Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

TVN nieustannie dostarcza swoim widzom wiele rozrywki i emocji. Jeden z programów, który niedawno pojawił się na antenie stacji, wzbudza wiele kontrowersji. Podczas oglądania ostatniego odcinka widzowie z niedowierzaniem przecierali oczy ze zdumienia. Sceny, które pojawiły się w telewizji, bardzo ich zaskoczyły. Teraz pojawiły się przecieki dotyczące najnowszego odcinka i nie będzie inaczej niż ostatnio.

"Hotel Paradise" to znany na całym świecie format, na który niedawno zdecydowała się stacja TVN 7. W założeniu programu uczestnicy wyruszają na rajską wyspę, gdzie przez kilka tygodni będą szukać swojej "drugiej połówki". Takie są przynajmniej w założenia. 

W każdym odcinku prezentowani są uczestnicy chcący za pomocą intryg dojść do finału, w którym do wygrania są pieniądze. Jak w każdej dotychczasowej edycji na świecie, pojawili się także ci, którzy szukają miłości i zrobią wszystko, by z wyspy wyjechać z partnerem. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się, do czego dojdzie w najnowszym odcinku. 

źródło: fakt

Zobacz także:

  1. Koronawirusem można zarazić także przez dotyk telefonu, pilota czy klawiatury. Wystarczy je zdezynfekować w prosty sposób
  2. Ciasto czekoladowe zrobić tylko z 2 składników. Wystarczy poznać jeden sprytny trik, niebo w gębie
  3. Jak uchronić się domowymi sposobami przed zarażeniem? Jest kilka, które mogą pomóc
  4. Wirus przenosi się na żywności? Wiadomo, jak się ustrzec, opublikowano poradnik
Następna strona