Była gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebie

tvn
youtube
Wstecz

1 z 9

Dalej

Była gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebie

Mam talent na TVN zawsze przyciągał liczną publiczność. Polacy uwielbiali oglądać zwłaszcza castingi, podczas których dochodziło do najróżniejszych zdarzeń. Niektóre występy zapadają w pamięć, jednak nie ze względu na wybitne zdolności uczestnika, a poczucie humoru. Tak było właśnie w przypadku tej kobiety. To, co zrobiła ze swoim życiem po programie, odbiera mowę.

Wiele lat temu, gdy Agnieszka Chylińska miała jeszcze długie blond włosy z grzywką, do programu Mam talent zgłosiła się Anna Żelazna. Gdy wyszło na scenę powaliła swoim wyglądem - miała nieudolnie wykonany makijaż, cekinową bluzkę i buty na niebotycznych obcasach. To jednak nie wszystko. Wypowiedzi 19-latki były dosyć dowcipne, choć nie popisała się w nich błyskotliwością, a wręcz przeciwnie. Widownia wybuchała śmiechem niemal po każdym zdaniu.

Okazało się jednak, że to nie stand up był jej talentem, a śpiew. Wykonała utwór nieistniejącej wokalistki, a gdy tylko otworzyła usta wiadomo było, że nie ma za grosz talentu. Mimo wcześniejszej sympatii do zabawnej dziewczyny jury zagłosowało na nie, a Anna Żelazna zniknęła z telewizji. Nie przestała jednak marzyć o karierze przed kamerami. Zdecydowała się na bardzo odważne role, a jej wizerunek całkowicie się zmienił.

Zobacz także:

  1. Nieuleczalna choroba zamienia życie chłopca w piekło. Z jego skórą dzieją się porażające rzeczy
  2. Pola Raksa rzadko wspomina o swoim małżeństwie. Wiele wycierpiała przez męża, dziś mało kto pamięta jej dramat
  3. Kobieta od 3 lat nie myła włosów szamponem. Efekt jest piorunujący
  4. Długo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z Kiepskich

Źródło: Google

Następna strona