Gwiazda TVN trafiła do szpitala. Ujawniła jak wygląda pobyt w dobie koronawirusa

TVN
East News Jan Bielecki
Wstecz

1 z 6

Dalej

Gwiazda TVN wylądowała w szpitalu w czasie pandemii koronawirusa

Gwiazda TVN wylądowała w szpitalu. Kobieta ujawniła szczegóły dotyczące pobytu w szpitalnej placówce w obliczu pandemii koronawirusa. Aktorka zwróciła szczególną uwagę na to, jak przebiega dwutygodniowa kwarantanna i na to, że jej cel jest bardzo istotny dla bezpieczeństwa całego społeczeństwa. Gwiazda postanowiła przekazać wiadomość obserwatorom za pomocą mediów społecznościowych.

Gwiazda TVN w szpitalu podczas pandemii koronawirusa

Kamila Kamińska to jedna z pierwszych gwiazd TVN, które trafiły do szpitala w kryzysowym okresie wywołanym pandemią koronawirusa. Aktorka uznała, że spędzając czas w placówce medycznej warto poinformować resztę społeczeństwa o tym, jak obecnie przebiega wizyta w ośrodkach służby zdrowia.

Teraz internauci śledzą historię gwiazdy TVN. Kamila Kamińska wylądowała w szpitalu z powodu operacji wyrostka robaczkowego. Do obiektu medycznego trafiła 8 marca, czyli w czasie, gdy koronawirus zaczął rozprzestrzeniać się w Polsce. Celebrytka stwierdziła, że to dobra okazja, by uświadomić internautów o tym, w jak poważnej sytuacji się znaleźliśmy.

Gwiazda TVN szczegółowo opisała procedury, przez który przechodzić musi każdy pacjent - bez względu na to, czy jest zarażony koronawirusem czy nie. Jej relację możecie śledzić w kolejnych postach naszej galerii.

Kliknij "Dalej", aby zobaczyć, co musiała przejść gwiazda TVN

Zobacz także:

  1. Obalamy nieprawdziwe informacje. 8 najpopularniejszych twierdzeń o koronawirusie w internecie, które nie są prawdą
  2. Ogłoszono kiedy epidemia koronawirusa powinna się skończyć. Jest tylko jeden warunek
  3. Jak samodzielnie zrobić żel dezynfekujący? Nie ma nic prostszego, wystarczy kilka popularnych składników
  4. Wielki sukces Polaków. Potwierdzono wprowadzenie leku wspomagającego leczenie koronawirusa

źródło: msn.com

Następna strona