W szkole byli nieukami, nie mają nawet matury. Dziś te nazwiska zna każdy

TVN
Youtube.com/Agnieszka Chylińska
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

TVN to stacja, która promuje wiele gwiazd. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że część z nich nie otrzymało świadectwa dojrzałości. Mimo, że nie ukończyli liceum, nie powstrzymało ich to przed zrobieniem ogromnej kariery. Czy matura jest w ogóle potrzebna w życiu? Przedstawiamy gwiazdy, które nie otrzymały świadectwa dojrzałości. Te nazwiska zna każdy.

TVN to stacja, która regularnie zaskakuje swoich widzów hitowymi filmami i ciekawymi programami. Na antenie TVN-u jest też najwięcej możliwości promocji dla polskich gwiazd. Samo zaproszenie do show Kuby Wojewódzkiego jest już pewnego rodzaju prestiżem. Najwięcej programów, dzięki którym możemy poznać sekrety gwiazd, powstaje właśnie na platformie TVN. 

TVN wypromowało wielu celebrytów, którzy dziś zarabiają ogromny majątek. Nie każdy zdaje sobie sprawę, ale wśród nich znajdują się osoby, które nie mają ukończonej matury. Dla jednych może być to szok, dla innych nic niezwykłego. Trzeba przyznać, że mimo braku świadectwa dojrzałości, którego otrzymanie nie wiąże się przecież ze szczególnym wysiłkiem, gwiazdy bez matury potrafiły poradzić sobie w życiu w sposób ponadprzeciętny. Niektórzy z nich mają na swoich kontach niebotyczne sumy. Powstaje pytanie, czy matura jeszcze do czegokolwiek się przydaje? Przedstawiamy listę polskich celebrytów, którzy nie mają skończonej matury. Te nazwiska zna prawie każdy. 

Kliknij "Następna strona", aby poznać nazwiska gwiazd, które nie mają nawet matury.

Następna strona