Michał Szpak okazał się lepszy, ale jej głosem zachwycało się pół Polski. Dzisiaj Ada Szulc wygląda zupełnie inaczej, niesamowita metamorfoza

TVN
TVN
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

TVN bił rekordy oglądalności, gdy odbywała się  emisja program X-factor. Dzięki temu muzycznemu show narodziło się wiele gwiazd, a między innymi, wszystkim dobrze znany, Michał Szpak. Ada Szulc stanęła do walki w finale razem z nim i Gienkiem Loską. Po zakończeniu programu wszelki słuch o niej zaginął. To, jak wygląda dziś, sprawi, że opadną wam szczęki. Niesamowita metamorfoza artystki wprawia w osłupienie.

TVN od 2011 do 2014 roku emitowało na swojej antenie program muzyczny, który cieszył się olbrzymią popularnością. Pierwsza edycja była najchętniej oglądana, ponieważ widzowie byli ciekawi, jak będzie przebiegał polski odpowiednik brytyjskiego show. To właśnie tam mieliśmy okazję poznać tak utalentowanych ludzi, jak Gienek Loska, Michał Szpak czy właśnie Ada Szulc, na której skupimy się w tej galerii.

Młoda wokalistka zabłysnęła niesamowitą barwą głosu i ogromnym talentem. Wróżono jej naprawdę dużą karierę, jednak po zakończeniu programu ślad po niej zaginął. Dziewczyna była w grupie Kuby Wojewódzkiego, a król TVN-u za każdym razem wypowiadał się o niej bardzo ciepło. Niedługo po zakończeniu programu artystka miała poważny wypadek, który mógł uniemożliwić jej rozwjanie ogromnej kariery.

Dziewczyna przestraszona przez psa wbiegła na ulicę prosto pod pędzący samochód. W wyniku tego zdarzenia musiała mieć zszywane czoło. Przyznaje się, że przez długi czas nie mogła patrzeć na swoje odbicie w lustrze.

- Bałam się. Ja mam słaby wzrok i noszę soczewki, więc najpierw ściągałam soczewki, a potem robiłam opatrunek. I tak się męczyłam na początku. Najpierw byłam przerażona, zanim tego nie zobaczyłam. Nie wiedziałam, czy to wszystko nie skończy się przeszczepem, to wręcz była dziura w głowie - relacjonuje.

To, jak wygląda dziś, może wielu zaskoczyć. Zdecydowanie można mieć problemy z rozpoznaniem jej.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Siedzenie jak Elżbieta Jaworowicz jest prostsze, niż myślisz. Jeden trik sprawi, że nikt nie oderwie oczu od tak złożonych nóg
2. Lekarz zignorował jej plamkę na czole. Przez niego, rok później, musiała walczyć o życie z oszpeconą twarzą
3. Poświęciła życie, by karmić bezdomne zwierzęta. Gdy umarła, na jej pogrzebie doszło do niespotykanych scen, nikt nie mógł się tego spodziewać
4. Gdzie byli rodzice? Sukienki na studniówkę tych dziewczyn zrobiły z nich pośmiewisko na całą szkołę
 

Następna strona