Najpiękniejsze kreacje z Sylwestra TVP, Polsatu i TVN. Gwiazdy zaszalały, jest na co popatrzeć

Autor Andżelika Wróblewska - 1 Stycznia 2020

TVN, Polsat i TVP co roku dostarcza widzom swoich stacji rozrywki w sylwestrową noc. Imprezy te są organizowane w różnych częściach kraju, a emisje na żywo cieszą się dużym wskaźnikiem oglądalności. Gwiazdy, które widzimy na scenie, dbają, by ich kreacje były dopracowane najlepiej, jak tylko się da. Zobaczcie sami, szczęka opada.

TVN jest jedną ze stacji, która oferuje swoim widzom sylwestrowy koncert. Każda z organizowanych imprez zaprasza na swoje sceny różne gwiazdy, które tego wieczoru brylują w pięknych kreacjach i umilają nam ten piękny, ostatni wieczór roku.

Ich kreacje zawsze są niesamowicie dopracowane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Nigdy nie zawodzą swoich fanów i za każdym razem jest na co popatrzeć. Ich wyjście na scenę jest wyczekiwane niczym pierwsze fajerwerki i wywołuje podobne wrażenie. Nigdy nie zawodzą swoich fanów, a to, jak wyglądają, może sprawić, że opadną wam szczęki.

W tej galerii przygotowaliśmy przypomnienie tego, jak prezentowały się gwiazdy na scenie w tę sylwestrową noc. Wyglądali naprawdę nieziemsko, aż ciężko oderwać od nich wzrok. Dzięki nim ten wieczór był bardzo wyjątkowy.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć sylwestrowe stroje gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE:
1. 8 obrazków, na których ukryto różnice. Tylko najbardziej spostrzegawczy ludzie są w stanie wychwycić wszystkie
2. Jeśli się tak pomalujesz w sylwestra będziesz pośmiewiskiem. Najczęstsze błędy popełniane przez Polki, lepiej ich unikać
3. W 2019 zostały szczęśliwymi mamami, a o ich ciąży mówił cały kraj. Dziś promienieją, a maluszki rosną jak na drodżach
4. Najpiękniejsze fryzury na sylwestra, które sama zrobisz w kilka minut. Nikt nie oderwie od Ciebie wzroku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News