"Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdrady

TTV
screen/TTV
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

"Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdrady

Gwiazda hitowego programu TTV "Królowe życia" dodała w swoich social media post, który kompletnie zaskoczył jej fanów. Okazało się, że doszło do rozstania z partnerem - powodem była zdrada.

Wypromowana przez TTV Kataryna Alexander, znana również jako Laluna Unique, wyróżnia się na tle innych gwiazd swoim zamiłowaniem do operacji plastycznych i nietypowych stylizacji. Osoba tak charakterystyczna nie mogła nie zwrócić na siebie uwagi, więc szybko zgromadziła liczne grono fanów.

Nie dość, że sama Królowa życia była niezwykle charakterystyczna, to równie dobrze zapamiętano jej partnera. Pochodzący z Francji Gabriel Vicenzo miał ogromne grono fanek. Imponował nietypową, egzotyczną urodą i mógł się pochwalić ogromną muskulaturą. W połączeniu z tak barwną osobą, jak Laluna Unique stanowili bardzo charakterystyczny duet.

Choć przez długi czas para była całkiem zgrana, to od jakiegoś czasu Królowa życia przestała pokazywać się z nim w social media. Ponadto co bardziej dociekliwi internauci odkryli, że miał on kogoś jeszcze poza swoją "oficjalną" partnerką.

Do Królowej życia zaczęły spływać wiadomości z pytaniami o jej związek oraz o kochankę partnera. Celebrytka w końcu nie wytrzymała i zdecydowała się opublikować w social media swoje oficjalne oświadczenie na temat związku z partnerem. Fani byli zaskoczeni jej reakcją.

Kliknij następna strona, żeby dowiedzieć się więcej o zakończeniu związku królowej życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 nawyków, które cechują ludzi wybitnie inteligentnych. Masz je wszystkie?
  2. Była cała sina, ciągle płakała. Dagmara Kaźmierska zdradziła, jak wyglądało jej życie, była na skraju
  3. Złe rzeczy dzieją się z Edytą Górniak. Jej wygląd zmienił się drastycznie
  4. Żony polskich skoczków żyją w ukryciu. Są zjawiskowe, trudno oderwać wzrok

Źródło: Instagram

Następna strona