Traumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedie

Autor Patryk Stachera - 5 Listopada 2018

Kariera w TVN może wiązać się ze sławą i pieniędzmi. Niestety, nawet największe korzyści wynikające z rozpoznawalności nie chronią znanych i lubianych przed kaprysami losu. Popularnym osobom również przydarzają się dramaty, których każdy chciałby uniknąć. Przedstawiamy osobowości znane z TVN, którym los nie oszczędził wstrząsających rodzinnych tragedii.

Stacja telewizyjna TVN w ciągu ostatnich lat wyemitowała wiele przebojowych seriali i programów. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć m.in. "Kryminalni", "Przepis na życie", "Kuchenne rewolucje", "Dzień Dobry TVN" czy "Sablewskiej sposób na modę".

Często uważa się, że aktorzy i prowadzący znanych programów mają w życiu łatwiej ze względu na owocną karierę czy kosmiczne zarobki. Tragedia może jednak przytrafić się każdemu: utrata bliskich, dorobku, dachu nad głową czy ukochanych pupili. Rozpoznawalność nie ma tutaj większego znaczenia. Wszyscy mają problemy, które nierzadko odciskają piętno na całym ich życiu. Zdrowie psychiczne jak i fizyczne może ucierpieć w wyniku sytuacji, na które nie do końca mamy wpływ.

Oto kilka gwiazd TVN, które przeżyły wstrząsające rodzinne tragedie.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News