Szydzili z niej, wszystko przez chorobę, która zniszczyła jej piękną skórę. Przeszła metamorfozę, niestety pojawiły się skutki uboczne

Autor Mateusz Sidorek - 9 Czerwca 2020

Trądzik torbielowaty jest poważną odmianą zapalnych zmian skóry. Podczas jego występowania na twarzy pojawiają się torbiele z ropą i krwistym płynem. Niestety jest to jedna z groźniejszych dolegliwości i ma niewiele wspólnego z powszechnie znanym młodzieńczym trądzikiem. Bardzo często ma podłoże hormonalne. Nawet zaleczony może pozostawić wiele głębokich blizn.

Zmiany chorobowe, jakie wywołuje trądzik torbielowaty, mogą zająć nawet całą twarz. Często występują w grupach obejmujących nawet kilka centymetrów skóry. Dolegliwość ta jednak jest czymś więcej, niż tylko problemem związanym z cerą. Pojawienie się jej u młodych osób często powoduje drastyczny spadek samooceny, co może wiązać się z zaburzeniami psychicznymi.

Lucy Morris miała 18 lat, gdy zaczęła cierpieć na trądzik torbielowaty. Wtedy jej komfort życia spadał z każdym dniem. Oprócz bolesnych stanów zapalnych na twarzy dziewczyna miała coraz większy problem z poczuciem własnej wartości. Zaczęła przejawiać zachowania, które można uznać za aspołeczne. Niestety to był dopiero początek jej problemów.

Aby zlikwidować trądzik torbielowaty, Lucy poddała się specjalnej terapii. Chociaż kondycja jej skóry zaczęła się poprawić, pojawiły się niebezpieczne skutki uboczne. Dziewczyna podzieliła się swoją historią w mediach. Przejdźcie do kolejnych slajdów, jeśli chcecie poznać historię Lucy.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jakie skutki uboczne wystąpiły podczas terapii młodej dziewczyny

Zobacz także:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. 6-latek wyszedł z domu na autobus i nigdy nie wrócił. 33 lata później rodzina poznała porażającą prawdę
  3. Matura w czasach PRL. Ile się zmieniło od egzaminów dojrzałości naszych rodziców i dziadków?
  4. Grzegorz, Sebastian i Tomek przez 8 dni znęcali się i wykorzystywali 26-latkę. Wszystko zakończyło się największą tragedią

Źródło: Daily Mail

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News