Zwycięzcy Top Model to ukrywali. Szokująca prawda wyszła na jaw

top model
Kadr z "Top Model" TVN
Wstecz

1 z 11

Dalej

Top Model to popularne reality-show nadawane na antenie TVN. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję śledzić uczestników siedmiu edycji programu. Dwoje z nich próbowała ukryć przed światem pewien szokujący sekret, który jakiś czas temu ujrzał światło dzienne.

Top Model nadawane na antenie TVN i od lat przyciąga miliony widzów przed telewizory. Show jest bardzo chętnie oglądane, w szczególności przez młodzież, która z zapałem śledzi uczestników programu w social mediach. Często przydarzały się komiczne sytuacje modelom i modelkom, którzy zmagali się z wymyślnymi zadaniami. Wyzwania przygotowywali dla nich jurorzy i prowadzący programu: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg. W pierwszej i drugiej edycji, na fotelu jurorskim zasiadała również Karolina Korwin-Piotrowska, a w trzeciej i późniejszych sezonach zastąpiła ją Katarzyna Sokołowska. Uczestnicy programu przez cały czas trwania poszczególnych sezonów, mieli okazję żyć i mieszkać wspólnie w "Domu Modelek". Był on nieodłącznym aspektem tego reality-show, ponieważ byli na bieżąco monitorowani, dzięki czemu uwadze fanów nie umknęły żadne ważne wydarzenia i sytuacje.

Program spotyka się z krytyką modelingu. Według niektórych nie pokazuje prawdy o tym zawodzie i psuje jego wizerunek. Jakiś czas temu, kontrowersyjne zachowania jurorów spowodowało, że stacja musiała zapłacić kwotę 150 tys. złotych w ramach zadośćuczynienia. Mimo to Top Model jest bardzo popularny i producenci zdecydowali się na rozpoczęcie castingów do kolejnej 8 edycji. Jesienią będziemy mogli śledzić zmagania kolejnych młodych modelek i modeli.

Uwagę mediów przykuła zwyciężczyni ostatniej, 7 edycji programu Kasia Szklarczyk. Piękna, szczupła blondynka zgromadziła dużą ilość fanów. Założyła nawet kanał na YouTube i raz na jakiś czas umieszcza nagrania z odpowiedziami na pytania publiczności. W social mediach możemy znaleźć porcje ciekawych zdjęć. Mianowicie, widzimy ją w towarzystwie mężczyzny i jak się okazuje, jest to zwycięzca poprzedniej 6 edycji Top Model, Patryk Grudowicz. Na Instagramie Patryka również zagościła Kasia i zdjęcia wywołały burzę w mediach. Czyżby coś poza pracą ich łączyło? Długo czekaliśmy na odpowiedź na te pytania. Prezentujemy szokującą prawdę na temat relacji pomiędzy gwiazdami programu Top Model.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona