Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!

Top Model Marta Sędzicka Featured
Instagram, @sedzickamarta
Reklama
Wstecz

1 z 18

Dalej

Top Model to polski program emitowany przez stację TVN. Jego idea polega na daniu szansy każdemu uczestnikowi na zaistnienie w świecie mody. Udział w show stwarza możliwość wielkiej kariery. Z pewnością nikt nie wątpi w to, że niemalże wszystkie kandydatki na modelkę mają swój urok, są piękne i urodziwe. Czasami jednak po zakończeniu przygody z programem najładniejsi uczestnicy zmieniają się nie do poznania. Oto kilka uczestniczek, które przeszływ swoim życiu metamorfozy.

Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2010 r., ale dopiero od 2014 udział mogą brać również mężczyźni. Jurorzy programu szukają 50 najlepszych kandydatów, którzy będą walczyć o miano "Top Model". Ostatecznie wybieranych jest trzynastu, którzy rzeczywiście wystąpią w telewizji.

Program pomaga w spełnieniu marzeń o rozpoczęciu zawrotnej kariery w świecie mody. Nagrodą główną jest kontrakt z "Max Factor" lub "Glamour", dzięki któremu młody model może pokazać się na międzynarodowym wybiegu. Należy jednak pamiętać, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Niektórym się udaje, innym niekoniecznie.

Kariera modelek często kończy się na udziale w programie. Zmieniają wygląd, są mniej zaangażowane lub zachodzą w ciążę. Fani jednak cały czas śledzą poczynania swoich ulubionych celebrytek. To sprawia, że wciąż pozostają w centrum zainteresowania. Przedstawiamy uczestniczki, które przeszły niesamowite metamorfozy.

Następna strona