Wstydliwa przeszłość ciężarnej Joanny Krupy. Dla wielu osób to obrzydliwe, zdjęcie 6 tylko dla śmiałków

Top Model
YouTube / Wirtualna Polska
Wstecz

1 z 9

Dalej

Top Model to program, z którym niekwestionowanie kojarzymy modelkę Joannę Krupę. Znana celebrytka w wywiadach niejednokrotnie podkreślała, że karierę zawdzięcza tylko ciężkiej pracy. Niestety, na jaw zaczęły wychodzić coraz gorsze fakty z jej przeszłości, które mogą kwestionować to, czy jej kariera to na pewno tylko i wyłącznie ciężka praca. Pojawiły się nawet spekulacje, odnośnie do tego, że nagość otworzyła jej drzwi do show-biznesu. Przedstawiamy wstydliwą przeszłość Joanny Krupy, która wielu może zszokować.

Top Model to polski program telewizyjny, który jest emitowany od 2010 roku. Prowadzącymi show są Joanna Krupa i Michał Piróg. Polsko-amerykańska modelka osiągnęła niebywały sukces, którego mogą jej pozazdrościć koleżanki z branży. W Stanach Zjednoczonych mieszka od połowy lat 80. Do Chicago wyjechała razem z matką, gdy miała zaledwie 5 lat. Tam też jako nastolatka stawiała pierwsze kroki w modelingu. Jej niewinna słowiańska uroda od razu przypadła do gustu Amerykanom.

Na jaw zaczęły jednak wychodzić różne niewygodne fakty z jej przeszłości, które zdecydowanie mogą podważać jej reputację. Wielu twierdzi, że jej droga do kariery była długa i ku naszemu zaskoczeniu bardzo roznegliżowana. Ludzie z jej przeszłości donoszą, że żeby zaistnieć w branży musiała zdecydować się na rzeczy, których z pewnością do dziś żałuje. Ona sama jednak cały czas podkreśla, że karierę zawdzięcza swojej ciężkiej pracy.

Wiele koleżanek po fachu wielokrotnie próbowało kopać pod nią dołki, sprzedając mediom pikantne szczegóły jej życia, część z nich modelka dementowała, część pozostawiała bez komentarza.

- Można sobie zrobić dziecko z kimś sławnym, spotykać się z producentem albo się z nim przespać, żeby dostać rolę. Ja z tego nie skorzystałam i pewnie dlatego moja droga do sukcesu wcale nie była krótka - mówiła w jednym z wywiadów.

Istnieją jednak zdjęcia i filmy, które są udokumentowaniem tego, że niektóre z tych rzeczy rzeczywiście miały miejsce.

Aktualnie modelka spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim małżonkiem Douglasem Nunesem, którego poślubiła w ubiegłym roku. Na swoim Instagramie wciąż dodaje zdjęcia z pięknym brzuchem, informując obserwatorów o tym, jak bardzo się cieszy na myśl o zbliżającym się wielkimi krokami macierzyństwie.

Przedstawiamy mroczną przeszłość celebrytki, która dla wielu może być szokująca. Wiele z Was pewnie się tego nie spodziewało. Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, co latami skrywała przed światem Joanna Krupa.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Justyna Żyła znowu pobiła rekord żenady na wizji. Kompromitacja gorsza niż w "Tańcu z Gwiazdami"
2. Kinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówić
3. Tak mieszka Julia Wieniawa. Luksus aż bije po oczach, a ósme zdjęcie powala na kolana

Następna strona