Właśnie się dowiedzieliśmy, trzymamy kciuki. Chodzi o Tomasza Komendę

Autor Irmina Jach - 1 Października 2020

Tomasz Komenda, który przed dwoma laty został oczyszczony z zarzutów gwałtu i morderstwa nastolatki sprzed lat, wciąż prowadzi ciężką walkę o powrót do normalnego życia. Sądowe batalie zdają się nie mieć końca. Mimo że sąd skazał ostatnio winnych dawnej zbrodni, walka mężczyzny wciąż trwa. Trudno uwierzyć, że koszmar, który przeżył były więzień, wciąż się nie zakończył.

[view-gallery id=418792]

Tomasz Komenda przed laty został niesłusznie skazany za udział w zbrodni miłoszyckiej. Wydarzenia, które miały miejsce w sylwestra na przełomie 1996 i 1997 roku, zniszczyły życie nie tylko rodzinie ofiary, ale także mężczyźnie, który, mimo braku dowodów, odpowiedział za gwałt i morderstwo, których nie popełnił, na skutek czego spędził wiele lat za więziennymi murami.

Zbrodnia miłoszycka to jedna z najtragiczniejszych historii kryminalnych, która rozegrała się na terenie naszego kraju. Przed blisko ćwierćwieczem, 15-letnia Małgorzata Kwiatkowska spędzała sylwestra w lokalnej dyskotece Alcatraz. Po raz ostatni była widziana w towarzystwie trzech mężczyzn. O poranku, w pobliżu okolicznych domostw, znaleziono jej zmasakrowane zwłoki. Winni stanęli przed sądem dopiero 23 lata po tych wydarzeniach.

Tomasz Komenda ciągle walczy o zadośćuczynienie za lata, które stracił podczas pobytu w więzieniu. 43-latek domaga się ogromnego odszkodowania od państwa. Niestety, sprawa do tej pory nie znalazła swojego finału. Wszystko przez trwającą pandemię koronawirusa.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jaki problem ma Tomasz Komenda

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Zenka Martyniuka otworzyła paczkę od byłej żony syna i zdębiała. Została zmuszona do ostateczności
  2. Niesamowita metamorfoza żony Małysza. Niebywałe, jak zmieniła się przez lata, nikt nie pamięta jak wyglądała
  3. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
  4. Pilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?

Źródło: o2.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News