Lekarze odmówili, sama zrobiła sobie test na koronawirusa. Wynik jest pozytywny teraz ostrzega innych przed objawiami

Test na koronawirusa, ostrzeżenie
instagram.com debimazar
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Lekarz odmówił jej zrobienia testu na koronawirusa

Test na koronawirusa przeprowadzany jest każdego dnia na dziesiątkach tysięcy osób na całym świecie. Kraje walczą z epidemią Covid-19, jednak dotychczas, większości z nich nie udało się zapanować nad wirusem. Sytuacja z dnia na dzień jest coraz bardziej dramatyczna - w niektórych szpitalach zaczyna brakować rąk do pracy, a nawet sprzętu. Specjaliści starają się jednak przebadać każdą osobę z symptomami wskazującymi na zarażenie koronawirusa, by uniknąć jego rozprzestrzeniania się. Mimo to, znanej aktorce odmówiono badania. 

Sama zrobiła sobie test na koronawirusa, gdy znajomy lekarz stanowczo jej tego odmówił. Jego zdaniem, nie kwalifikowała się do przeprowadzenia badania, choć objawy nasilały się od wielu dni. 56-letnia aktorka Debi Mazar, znana m.in. z "Chłopców z ferajny", "Ekipy", "Prawnicy z miasta aniołów", a także serialów  "Younger" i "Power", od pewnego czasu czuła się coraz gorzej. 

Początkowo bagatelizowała wszystkie objawy snując, że dopadło ją zwykłe przeziębienie. Z symptomami walczyła zatem najprostszymi sposobami, wciąż oddając się wychowaniu dwóch nastolatek oraz zwykłym czynnościom dnia codziennego. Objawy stawały się jednak coraz bardziej męczące. Gdy lekarz odmówił jej przeprowadzenia testu na koronawirusa postanowiła zrobić go na własną rękę. Zamarła widząc pozytywny wynik. Przykrą historię opowiedziała na swoim Instagramie, gdzie również zdecydowała się ostrzec wszystkich obserwatorów. 

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Debi. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Syn Katarzyny Dowbor wspólnie z żoną pokazał prawdę. Fani wpadli w euforię
  2. Jak ustrzec się koronawirusa? Zasady, których powinien przestrzegać każdy
  3. Zamarli, kiedy zobaczyli, jak szczeniak wyglądał po urodzeniu. Niebywałe, zdarza się raz na milion

Następna strona