Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi. Oko, które wybierzesz, mówi bardzo dużo o Twojej osobowości

Test pokaże prawdę
Imgur
Wstecz

1 z 11

Dalej

Test pokaże prawdę

Test osobowości można wykonać w ciągu kilku sekund, a odpowiedź zaskoczy każdego. Pokaże wady i zalety oraz zwróci uwagę na to, jak postrzegają nas inni. To też szybka podróż do środka duszy - warto poznać samego siebie.

Test osobowości pozwoli każdemu poznać samego siebie. Psycholodzy w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat opracowali setki podobnych testów, które mają pomóc spojrzeć w głąb ludzkiej duszy. Najczęściej opierają się one na grze skojarzeń i nie dają uczestnikom dużo czasu na rozwiązywanie zadań.

Test skojarzeń słownych lub obrazkowych, na które mamy jedynie kilka sekund (na przykład powyższy test wyboru jednego z dziewięciu oczu), pomaga ujawnić nieznane cechy charakteru lub poznać skłonności i przyzwyczajenia. Dzięki takim eksperymentom psycholodzy są nawet w stanie stwierdzić lub zbadać podatność na uzależnienie od narkotyków czy alkoholu.

Psycholodzy doskonale wiedzą, że ludzie wielu rzeczy nie mówią wprost, nawet sam na sam w gabinecie. Wstydzą się lub nie chcą poczuć się "nagimi" przed osobą, która nie jest nikim bliskim. Niektórzy mogą nawet przez kilkadziesiąt wizyt skrywać kluczowe fakty, a testy pozwalają wykrycie tematu, który należy przepracować.

Niektóre osoby z chęcią wykonują testy osobowości, ponieważ są nieświadomi niektórych, własnych postaw. Szybkie i proste wybory uświadamiają im, jaka jest ich prawdziwa natura i skłania do wielu przemyśleń.

Po wybraniu jednego z dziewięciu oczu na powyższym obrazku należy znaleźć odpowiedź w galerii. To błyskawiczna i ciekawa rozrywka na chłodny wieczór.

Kliknij "Następna strona, aby poznać odpowiedzi dotyczące powyższego testu.

 

Zobacz także:

  1. Umierający szczeniak trafił w ręce szympansów. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy
  2. Jadowite pająki w Polsce. Ich ukąszenie może się skończyć tragicznie, widząc któregoś z nich lepiej uciekaj
  3. 12 najmłodszych rodziców na świecie. Większość z nich to jeszcze dzieci, w głowie się nie mieści
  4. Sernik bez jajek i bez pieczenia jest prawdziwym hitem wśród gospodyń. Smakuje rewelacyjnie, tego przepisu nie można zepsuć

Źródło: Jest pozytywnie

Następna strona