Wakacyjny test pokaże, czy jesteś wyjątkowym człowiekiem. Tylko szczególnie spostrzegawcze osoby rozwiążą wszystkie zagadki

Test na spostrzegawczość - poradzisz sobie ze wszystkimi zagadkami?
pxhere.com CC0 Public Domain
Wstecz

1 z 8

Dalej

Test na spostrzegawczość - poradzisz sobie ze wszystkimi zagadkami?

Test na spostrzegawczość to świetny sposób na złapanie chwili oddechu. Mamy dla was kilka zagadek, które nawiązują do wakacji - warto przetestować swoją koncentrację.

Testy na spostrzegawczość w ostatnim czasie biją rekordy popularności. Rozrywka nie zajmuje zbyt wiele czasu, a gwarantuje wiele zabawy. Można sprawdzić nie tylko swój wzrok, ale i umiejętność koncentracji.

Wakacje sprzyjają rozleniwieniu i korzystaniu z rozrywek. Dlatego trzy zagadki będą idealne, aby nieco pobudzić swój mózg.

- Kiedy uczymy się nowych rzeczy i stawiamy przed mózgiem kolejne wyzwania, między komórkami nerwowymi tworzą się nowe połączenia, a co za tym idzie - zupełnie nowe sieci neuronów. Poza tym w ten sposób stabilizujemy i wzmacniamy połączenia nerwowe już istniejące w naszym mózgu - napisała Kaja Nordengen w swojej książce "Mózg ćwiczy. Czyli jak utrzymać umysł w dobrej formie".

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć pierwszą zagadkę. Na kolejnym slajdzie znajduje się obrazek, musisz jedynie znaleźć mewę, która sprytnie się ukryła.

Zobacz także:

  1. Nigdy nie jedz 6 produktów przed snem. W nocy są szczególnie szkodliwe
  2. Kobieta adoptowała dziecko, którego nikt nie chciał. 28 lat później poznała jego sekret i nie mogła powstrzymać łez
  3. Potężna nawałnica sparaliżowała Warszawę. Porażające zdjęcia pokazują skalę tragedii
  4. Emerytka nie miała na nic siły, postanowiła schudnąć. Rodzina nie wierzyła, gdy zobaczyli ją po kilku miesiącach

Źródło: GalaBingo

Następna strona