Wybierz jedną postać z drzewa, a dowiesz się, kim skrycie jesteś. Uważaj, prawda może okazać się bolesna

Test pokaże prawdę
Imgur/Pip Wilson
Wstecz

1 z 14

Dalej

Test pokaże prawdę

Test bazujący na wybraniu jednej z postaci, z tych znajdujących się na drzewie, sprawdza się u każdej osoby. Wynik pokaże, jaki naprawdę jesteś - to zaskakujące, w jaki sposób działa nasza podświadomość.

Krótki test psychologiczny polega na wybraniu jednej z 21 postaci. Znajdują się na różnych wysokościach, w różnych pozach i pokazują w pewnych przypadkach całkiem skrajne zachowania. Należy wybrać tę postać, z którą się utożsamiamy. Ewentualnie tę, od której nie możemy oderwać oczu i coś nas do niej ciągnie - podświadomości nie oszukamy tak łatwo.

Na kolejnym slajdzie możemy zobaczyć grafikę w całości. Na następnych stronach znajdują się również szczegółowe odpowiedzi. Wynik z pewnością nas zaskoczy - możemy poczuć się tak, jakby ktoś czytał z nas jak z otwartej księgi. Prosty test warto rozwiązać również z bliskimi osobami. Dzięki temu zweryfikujemy odpowiedzi obu stron.

Znany psycholog Pip Wilson stworzył ten test dawno temu i początkowo był przeznaczony dla dzieci uczęszczających do podstawówek. Jednak odkrył, że idealnie sprawdza się również u osób dorosłych. Dziś to jeden z najpopularniejszych szybkich testów do oceny emocjonalności.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć grafikę w całej okazałości i podjąć się testu.

Zobacz także:

  1. Najlepsze pomysły na prezent pod choinkę, który spodoba się każdemu. Koniecznie sprawdź, czy udało Ci się trafić
  2. Ich usta wyglądają jak mordki kreta. Nowa moda w zabiegach botoksem, kuriozalna i niesmaczna
  3. Zrzuciła 95 kg w 1,5 roku. Nawet własna matka nie mogła jej rozpoznać, totalna metamorfoza
  4. Istnieją koty większe od psów, ledwo można je podnieść. 10 niewiarygodnych zdjęć, 8 i 9 odbierają mowę

Źródło: Google

Następna strona