Jak najczęściej siedzisz? Sposób zdradza wszystkie sekrety Twojej podświadomości

Test polega na przeanalizowaniu sposobu w jaki siedzisz
BrightSide.me Ekaterina Gapanovich
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Ten test może wiele powiedzieć o osobowości. Wystarczy spojrzeć na to jak siedzisz.

Ten prosty test może wiele powiedzieć o charakterze, dzięki przeanalizowaniu sposobu ułożenia ciała podczas siedzenia. Nasza mowa ciała wyraża więcej, niż jesteśmy w stanie zauważyć na pierwszy rzut oka. To w jaki sposób się poruszamy, układamy ręce czy wykonujemy proste czynności, może przyczynić się do określenia cech osobowości obserwowanej osoby. Nie inaczej jest w przypadku pozycji, jaką zajmuje się, siedząc.

Nie da się ukryć, że każdy z nas chciałby poznać swoją osobowość jak najlepiej. Czasami może skrywać ona tajemnice, o których nie mieliśmy pojęcia. Wszyscy jesteśmy istotami kierowanymi w znacznym stopniu przez emocje. W samopoznaniu pomocna może być obserwacja naszej mowy ciała. Test, który polega na analizie sposobu siedzenia może wiele powiedzieć o naszych cechach osobowości. 

Nawet jeżeli znamy siebie już bardzo dobrze, to ta wiedza może pomóc nam odczytać charaktery innych ludzi. Z pewnością każdy z nas spotkał się z osobami, które były prawdziwą zagadką. Teraz mogą nie mieć już żadnych tajemnic. Wystarczy tylko spojrzeć na ułożenie ciała w pozycji siedzącej. Okazuje się, że zdradza ona więcej informacji, niż można by podejrzewać.

Kliknij przycisk "Następna strona", aby poznać tajniki mowy ciała.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kobieta przez rok nie piła wody. Efekt jest powalający
  2. Wrzuciła kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt sprawił, że zaniemówiła
  3. Nieoficjalnie: w Polsce może zostać wprowadzony stan epidemii. Wiemy, co konkretnie oznacza dla Polaków

Źródło: BrightSide

Następna strona