Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań

Test
.
Wstecz

1 z 7

Dalej

Test może wiele o Tobie powiedzieć, czasem nawet dużo więcej niż najlepszy psycholog. Okazuje się, że wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań patrząc na obrazki, które są złudzeniem optycznym. Szczegółowa charakterystyka Twojej osobowości może być na wyciągnięcie ręki.

Test jest świetną opcją na poznanie swojej osobowości. Dzięki odpowiedziom na kilka pozornie prostych pytań jesteś w stanie dowiedzieć się, jakie są cechy Twojego charakteru. Charakter jest czymś, co wyróżnia Cię na tle innych. Jest to coś wyjątkowego i indywidualnego czyli zespół cech osobistych, które sprawiają, że zachowujesz się w konkretny sposób w określonych sytuacjach. Pojęciem charakteru posługujemy się co prawda na co dzień, ale należy ono do najbardziej złożonych pojęć w psychologii.

Okazuje się, że najlepszym testem na osobowość jest odczytywanie obrazków zawierających złudzenia optyczne. Iluzje to najczęściej błędna interpretacja obrazu przez mózg pod wpływem kontrastu, cieni i użycia kolorów, które automatycznie wprowadzają mózg w błędny tok myślenia. Często widzisz to, co chcesz widzieć, a to wiele zdradza o cechach Twojego charakteru. Złudzenie wynika z mechanizmów działania percepcji, które zazwyczaj pomagają w postrzeganiu. W określonych warunkach jednak mogą powodować pozornie tylko prawdziwe wrażenia.

Sposób, w jaki postrzegasz świat, bardzo często odzwierciedla to, kim jesteś. Na każdą z tych pięciu ilustracji możesz patrzeć na dwa sposoby. To, co zobaczysz jako pierwsze, może wiele powiedzieć o cechach Twojej osobowości. Możesz dowiedzieć się rzeczy, o jakich nie powie Ci żaden psycholog.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszy obrazek i dowiedzieć się, jakie są ukryte cechy charakteru, jaki posiadasz.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wygląda jak obleśna miniaturowa ziemianka, ale jej środek zapiera dech. Mężczyzna mieszka tam już kilkadziesiąt lat, wnętrza powalają
2. Ziemia jest w znacznie gorszym stanie, niż wiecie. 21 przerażających zdjęć, które są tego dowodem
3. Rodzice byli zdruzgotani, jak ich córka urodziła się bez rąk. Ale zdjęcia jej obecnego życia są niebywałe, każdy powinien je obejrzeć
 

Następna strona