Te paznokcie będą hitem! Sprawdź najnowsze trendy

paznokcie hybrydowe
Instagram.com/semilac
Wstecz

1 z 12

Dalej

Paznokcie hybrydowe to aktualnie jedna z najpopularniejszych metod pielęgnacji dłoni. Dłonie są wizytówką człowieka, dlatego panie przywiązują dużą wagę do tego, jak ich wizytówka się prezentuje. Wiele kobiet decyduje się na tę metodę manicure, bo jest stosunkowo niedroga, wyjątkowo odporna na uszkodzenia i estetyczna. Moda cały czas się zmienia, również ta na paznokcie. Dlatego mamy wiele możliwości w wyborze pasującego nam zdobienia. Przedstawiamy wzory, które w tym roku będą królować na paznokciach.

Paznokcie hybrydowe zdecydowanie skradły serca milionów kobiet na całym świecie. Nic w tym dziwnego skoro dobrze wykonany manicure jest w stanie wytrzymać na naszych dłoniach nawet do 3 czy 4 tygodni. Nie musimy się martwić tym, że lakier będzie nam odpryskiwał przy wykonywaniu codziennych czynności, bo takie rzeczy przeważnie rzadko mają miejsce, jeśli zabieg został dobrze wykonany. Ta metoda zapewnia niesamowity komfort w życiu codziennym, ale też idealnie sprawdzi się podczas różnych okazji, kiedy sytuacja będzie wymagała eleganckiego wyglądu.

Do wykonania takich paznokci wykorzystuje się preparaty łączące w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzalnego żelu. Hybrydę wykonuje się na naturalnej płytce paznokcia, warstwa lakieru tworzy drugą płytkę, która jest twarda i z reguły odporna na złamania.
Do kosmetyczki wybierają się przedstawicielki płci pięknej w różnym wieku. Zarówno te najstarsze, jak i najmłodsze. Paznokcie hybrydowe skradły serce dosłownie każdej kobiecie, która choć raz zdecydowała się na taki zabieg.

Wizyta w salonie kosmetycznym zawsze wiążę się z dylematem odnośnie do tego, jaki wzór wykonać tym razem. Często inspirujemy się zdjęciami, które uda nam się znaleźć w sieci, ale bardzo często też zaglądamy na Instagram gwiazd, które praktycznie co tydzień chodzą na manicure. 

Każda pora roku, a nawet każdy kolejny miesiąc to nowe trendy manicure'owe. Chociaż może nam się wydawać, że widzieliśmy już niemalże każdy wzór, to stylistki paznokci zawsze wykombinują coś nowego, co zaskakuje nas wszystkich.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy paznokcie hybrydowe, które będą hitem tego lata.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona