Tata zgwałcił swojego 6 letniego synka razem z kolegami. Dziecko milczało, żeby ojciec nie poszedł do więzienia

Tata
Materiały policyjne
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Tata i jego koledzy usłyszeli zarzuty, żaden z nich jednak nie przyznał się do winy. 6-latek wielokrotnie był gwałcony przez swojego ojca i jego kolegów, oprócz tego przymuszany był również do innych czynności seksualnych. Wydarzenie, które skłoniło szkołę do wezwania policji, jest wstrząsające. Chłopiec przeżył prawdziwe piekło.

Tata widywał się ze swoją pociechą w weekendy, po tych strasznych wydarzeniach i po tym, jak policja nie mogła udowodnić mu winy, wciąż spotykał się ze swoim synem, którego wielokrotnie gwałcił. Oprócz tego, że oprawcą chłopca był jego własny ojciec, to również jego koledzy wielokrotnie wykorzystywali bezbronne dziecko. Dramat ten miał miejsce w miejscowości Dopiewo w Wielkopolsce. Ze śledztwa wynikło, że piekło, jakie przeżył nieletni, trwało przez długie lata.

Według informacji, które zebrali śledczy, do przestępstw miało dojść w okresie, gdy chłopiec miał od 6 do 8 lat. Sędzia poznańskiego sądu okręgowego, Piotr Kurczewski, zdecydował, że ze względu na dobro dziecka i charakter sprawy, proces będzie toczył się za zamkniętymi drzwiami. Dzisiaj chłopiec ma 11 lat i przebywa w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym.

Wyrok, jaki usłyszeli wszyscy trzej mężczyźni, wciąż wydaje się nieadekwatny w stosunku do tego, jaki ciężar do końca życia będzie ciążył na chłopcu.

O gwałtach na nieletnich wciąż słyszy się bardzo dużo, co chwile dochodzi do tragedii. Przerażające jest to, z jaką częstotliwością się to dzieje. Najtrudniej jednak wyobrazić sobie, jak własny rodzic może zrobić coś takiego swojemu dziecku. Przedstawiamy mrożące krew w żyłach szczegóły tej sprawy.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, na czym opierały się pierwsze podejrzenia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 9 niepozornych nawyków, które są ekstremalnie niebezpieczne dla Twojego mózgu. Lepiej pozbądź się ich jak najszybciej
2. Nawyki, które sprawią, że unikniesz nowotworu. Dzięki prostym czynnościom ryzyko choroby maleje!
3. Agata Duda ma swoje mroczne sekrety. 10 faktów z jej życia, o których wolałaby, żeby nikt nie wiedział
 

Następna strona