Po śmierci żony sam wychowuje 7 dzieci. Od nieznajomego dostał prezent, po którym mógł tylko wybuchnąć płaczem

Tata
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Tata po śmierci swojej żony został sam z siedmiorgiem dzieci. Nie jest mu łatwo samemu utrzymać tak dużą rodzinę. Dzieci w każdym wieku mają różne potrzeby, dlatego zapewnienie bytu takiej gromadce to nie lada wyzwanie. Mężczyzna ledwo wiązał koniec z końcem, jednak pewnego dnia los się do niego uśmiechnął. Anonimowy Mikołaj wręczył mu prezent, który sprawił, że mężczyzna wybuchnął płaczem. To był naprawdę piękny gest.

Tata wraz z dziećmi szykowali się właśnie do świąt, które są dla nich niezwykle ciężkim okresem. Rodzina wciąż nie może się otrząsnąć z nieszczęścia, jakie spotkało ich 2 lata temu. Żona i matka, Ream Nelson, zmarła w wieku 38 lat zupełnie nagle i niespodziewanie. To był prawdziwy dramat dla tej rodziny.

- Trudno dokładnie opisać słowami, jak to jest znaleźć swoją piękną żonę, którą kochałem całym sercem i która była najbliższym mi człowiekiem od 17 lat, na podłodze, z otwartymi oczami, niereagującą na nic - wyznaje mężczyzna.

Według niego najgorsze jednak było to, że świadkiem tego strasznego wydarzenia były ich pociechy. Od tamtego czasu ich życie diametralnie się zmieniło. Przed mężczyzną stało prawdziwe wyzwanie. Ciężko było mu wszystko ze sobą pogodzić i utrzymać rodzinę.

Akcja „Tajemniczy Mikołaj” stara się umilić Święta Bożego Narodzenia potrzebującym rodzinom zgłoszonym do programu prowadzonego przez jedną ze stacji radiowych. Rodzina Nelsonów została wielokrotnie zgłoszona do tej akcji, aż w końcu z pozytywnym skutkiem. To, co dostali od tajemniczego Mikołaja, jest naprawdę niesamowite. Nic dziwnego, że mężczyzna nie mógł powstrzymać łez.

Kliknij Następna Strona i sprawdź, co dostali. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Co się stało ze zjawiskową Nel z "W pustyni i w puszczy"? Dziw bierze, czym się dzisiaj zajmuje
2. Internautów rozłożyło na łopatki. Do sieci wypłynęły zdjęcia Małgorzaty Sochy, wiele osób może jej tylko pozazdrościć
3. 14 zdjęć, które odbierają mowę. Przy 12. można postradać zmysły
4. Chorowała na nowotwór, jej życzeniem było, żeby umarła piękna. Zdjęcia z ostatniego pożegnania powalają na kolana
 

Następna strona