Tata robił rodzinne zdjęcie. Kiedy zauważyli jeden szczegół serca im stanęły i rozległ się wielki wrzask

Tata
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Tata chciał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoją rodziną. Wybierali się oni właśnie na wspólny obiad, więc wpadł na pomysł, że fajnie byłoby ten moment upamiętnić. Nikt jednak nie spodziewał się czegoś, co nastąpiło po dosłownie kilku sekundach. W telefonie taty zobaczyli za sobą pewną postać. Stanęły im serca i w mgnieniu oka rozległ się głośny wrzask.

Tata przygotował niespodziankę dla swoich córek i żony, one ani trochę nie spodziewały się tego, co może nastąpić. Kiedy ich oczom ukazał się ktoś, kogo nie widziały przez bardzo długi czas, dosłownie zamarły. Te zwykłe selfie było tylko przykrywką dla tego, co miało wydarzyć się za chwile. Rodzina widoczna na zdjęciu, czyli mama, tata i 3 córki to jednak nie wszyscy jej członkowie. Jest ktoś jeszcze, kogo przez długi czas nie widziały.

Ich brat Lance Corporal Rowan Richter służył w wojsku. Jak wiadomo, służba wojskowa to nie tylko ofiara wojskowych, ale również ogromne poświęcenie ze strony ich tęskniących rodzin. Wszystkie święta, urodziny, rodzinne uroczystości mijają bez ich ukochanych bliskich. Rodziny żołnierzy, którzy stacjonują za granicą, nie chcą niczego więcej niż tylko ich powrotu do domu.

Nie spodziewały się jednak ani trochę, że powrót ich ukochanego brata nastąpi właśnie tego dnia. Kiedy jego postać ukazała się zaraz za nimi, odebrało im mowę. Nie mogły uwierzyć własnym oczom. Łzy radości wylewały się z ich oczu, zobaczcie sami.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć ich reakcję.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Sylwester w 1978 zapadł wszystkim w pamięci na zawsze. Anomalie uderzyły z całą mocą
2. Wszyscy się mylili. Na jaw wyszła porażająca informacja o filmie "Kevin sam w domu"
3. Wyglądają jak postacie z filmów sci-fi, ale istnieli naprawdę. 10 słynnych "ludzi potworów"
4. Genialny trik Ewy Wachowicz sprawia, że wigilijne pierogi są nieziemskie. Rodzina będzie zachwycona
 

Następna strona