14-latka przeżywa każdego dnia serię upokorzeń. "Mój tata ma większe piersi ode mnie i się tym szczyci"

Tata
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Tata zrobił swojej córce niemałą niespodziankę, której nie spodziewałoby się chyba żadne dziecko. Dziewczyna codziennie musi mierzyć się z serią upokorzeń i osądzających spojrzeń, które padają w jej kierunku. Dużym kompleksem dla niej jest to, że tata ma większy biust od niej, przez co zwraca na siebie dużą uwagę. Przedstawiamy nietypową historię, która wielu może zszokować.

Tata ma większy biust od swojej córki i ani trochę się z tym nie kryje. Mężczyzna wręcz szczyci się swoimi piersiami, które osiągnęły rozmiar 42JJ. Dziewczynka, spacerując ze swoim ojcem, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci męskiej. Niestety całą uwagę skupia na sobie 38-letnia Maxine, która jeszcze do niedawna była mężczyzną.

Dla transseksualisty biust jest idealnym podkreśleniem kobiecości, do której tak usilnie dąży. Maxine stosuje hormonalną terapię zastępczą od ponad półtora roku i wyznaje, że nigdy nie była szczęśliwsza.

- Zadałem sobie pytanie: czy kiedykolwiek chcę być postrzegany jako mężczyzna? A odpowiedź brzmiała „Nie” - mówi.

Co ciekawe, zanim 38-latek zdecydował się na zmianę płci, służył przez długie lata w amerykańskich siłach powietrznych. Wyznaje, że już wtedy dawała się mu we znaki jego nietypowa osobowość, która mocno gryzła się ze światem, w którym się znajdował. Teraz może być sobą i w takim ciele czuje się o wiele lepiej.

14-letnia Mia, która jest jego córką, nie ma absolutnie problemu z tym, jak wygląda jej tata. Dziewczyna mieszka razem z nim i w pełni akceptuje jego wybór. Przedstawiamy tę niesamowitą historię i jej szczegóły.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Masz kota? Nigdy nie dawaj mu 11 popularnych produktów, możesz go nawet zabić! Dwa ostatnie są szczególnie groźne dla pupili
2. Agata Duda ma niebywałe wyczucie stylu, a w kilku kreacjach wygląda wręcz nieziemsko. 9 stylizacji to prawdziwa uczta dla zmysłów
3. Znaki zodiaku z ukrytymi i niesamowitymi talentami. Kariera stoi przed nimi otworem
 

Następna strona