Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się

Tata miał wypadek
Materiały prasowe
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Tata wraz z dzieckiem próbowali przekroczyć granicę pomiędzy USA a Meksykiem. Ich podróż niestety zakończyła się tragicznie. Młody ojciec i niespełna dwuletnia córeczka zostali znalezieni leżący na brzegu rzeki Rio Grande twarzami w dół. Powód ich wyprawy jest przerażający, można się popłakać.

Tata zdecydował się na przekroczenie granicy wraz ze swoją pociechą. Mężczyzna był pewien, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, ponieważ przed nim już setki osób decydowały się na taką wyprawę i kończyła się ona powodzeniem. Były również przypadki, które kończyły się podobnie do tego, ale ojciec postanowił zaryzykować dla dobra swojego dziecka. Wybrał jednak jeden z najgorszych momentów, ponieważ podczas ich przeprawy rzeka miała najwyższy poziom od 120 lat.

Zdjęcie przedstawiające te tragiczne wydarzenie w mgnieniu oka obiegło sieć. Widać na nim ciała 26-letniego Óscara Alberto Martineza Ramireza i małej Valerii. Tata i niespełna dwuletnia córeczka leżą na brzegu rzeki Rio Grande, a ich twarze są w wodzie. Ojciec naciągnął na nią swoją bluzkę, a ona wciąż trzyma go za szyję. Oboje są migrantami z Salwadoru.

Obserwatorzy porównują fotografię do zdjęcia trzyletniego syryjskiego uchodźcy Aylana Kurdi, którego martwego znaleziono na plaży w tureckim Bodrum.

Portale informacyjne donoszą, że nie jest to pierwszy tego typu przypadek, a liczba ofiar, które zginęły w podobny sposób, jest przerażająca. Powód, dla którego Meksykanie decydują się na taką przeprawę, sprawia, że można uronić łzę. Mężczyzna chciał dla swojego dziecka jak najlepiej, skutki tego niestety są tragiczne.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać powody, dla których ojciec zdecydował się na taką podróż.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dieta ziemniaczana to absolutny hit! Dzięki niej szybko pozbędziesz się sadła, zasada nr 6 ucieszy każdego
2. Ponieśli śmierć na planach filmów i seriali. Te tytuły zna każdy, pamięć o nich wciąż jest żywa
3. Największe polityczne afery ostatnich czasów. O wielu z nich nie mówiło się głośno, nr 6 to gruba przesada

Następna strona