Przez 13 lat zapalał znicz w miejscu tragicznej śmierci syna. Pewnego dnia znalazł tam wstrząsającą wiadomość

tata
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Tata odnalazł niezwykłą wiadomość w miejscu, w którym zmarł jego syn.

Tata stracił swoje dziecko w wyniku tragicznego wypadku. Przez 13 lat odwiedzał miejsce dramatycznego wydarzenia, żeby pamięć o jego synu nie zginęła. Pewnego dnia znalazł na miejscu wiadomość, która go przestraszyła.

Tata 22-letniego Raymonda Olsona, któregoś dnia otrzymał najgorszą wiadomość, jaką tylko może usłyszeć rodzic - jego syn tragicznie zginął w wypadku. Chłopak zmarł przy jednej z prywatnych dróg 30 listopada 2003 roku, niedaleko Richmond Parkway - trasy łączącej hrabstwa Marin oraz Solano. Młody Raymond tego dnia był pasażerem samochodu.

Chcąc upamiętnić śmierć syna oraz zaapelować do podróżujących kierowców o większą ostrożność, tata zmarłego chłopca regularnie odwiedzał miejsce, w których zdarzył się tragiczny wypadek. Mężczyzna przez 13 lat zostawiał tam kwiaty i zapalone znicze. Droga, na której doszło do dramatycznego wydarzenia, należała do koncernu "Chevrox", dlatego ojciec bał się, że firma może mieć jakieś plany, dotyczące tej przestrzeni.

Po 13 latach regularnego odwiedzania miejsca, w którym zmarł Raymond Olson, jego tata znalazł tam kartkę. Okazało się, że wiadomość zostawili członkowie firmy, którzy zauważyli, że na ich drodze jest miejsce pamięci po zmarłym. Firma "Chevrox" zaplanowała w 2016 przebudowę drogi, dlatego chciano skontaktować się z ojcem Raymonda. To budowniczy, którzy mieli zacząć pracę nad przebudową, zauważyli, że w tym miejscu ktoś zostawia znicze i kwiaty.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć wzruszającą historię taty Raymonda

Zobacz także:

  1. Dwa znaki zodiaku oszaleją jutro przez nową miłość. Horoskop walentynkowy może sporo namieszać
  2. Porażające kulisy pogrzebu Lipki ujawnione. Ksiądz w pewnym momencie chwycił za mikrofon, jego słowa obezwładniły wszystkich
  3. Ręce opadają, szkoda gadać. 10 najbardziej żenujących zdjęć z komunii, numer 9 przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Miliony Polaków jedzą go codziennie, konsekwencje mogą być opłakane w skutkach. Eksperci biją na alarm i nie pozostawiają złudzeń

źródło: Webniusy

Następna strona