Niepełnosprawny 10-latek długo umierał. Ojciec postawił mu nagrobek, na którego widok nie da się nie płakać

Tata tego chłopca musiał dużo wycierpieć. Jego syn długo umierał i bardzo cierpiał. Ojciec po jego odejściu postawił ukochanemu synkowi najwspanialszy nagrobek jaki można sobie wyobrazić. Ten widok ściska za serce.
Facebook.com/Ability Found
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Tata, którego miłość do syna i pomysłowość wzruszają

Tata, Ernest Robinson, powitał na świecie syna 23 września 1988 roku. Nazwali go Matthew. Tuż po urodzeniu nawet nie zapłakał, co od razu było złym znakiem. Chłopiec urodził się z niepełnosprawnością, która sprawiała, że chłopiec był nie tylko niewidomy, ale także sparaliżowany od szyi w dół. 

Lekarze od początku nie dawali mu szans na przeżycie. Twierdzili, że przeżyje maksymalnie kilka tygodni. Ani on ani rodzice nie poddali się jednak. Początkowo jego życie było sztucznie podtrzymywane przez wiele aparatur. Po 20 dniach został od nich odłączony i lekarze pozwolili rodzicom zabrać go do domu. Tak zaczęła się wspaniała przygoda Matthew. 

Chłopiec przeżył ponad 10 przepięknych lat. Zmarł we śnie w 1999 roku. Jego ojciec uważa, że był najwspanialszym synem na świecie. Był zawsze pogodny, wesoły i pełen miłości. Ernest wiedział, że nagrobek jego syna nie może być zwyczajny. Musi być równie niesamowity co jego synek. 

Podstawa nagrobku chłopca wyglądała tak jak wszystkie inne. Prosty kształt, kilka napisów. Górna część nagrobku okazała się być wyjątkowa. Jej widok wzrusza każdego. Jego nagrobek wyróżnia się nie tylko wyjątkowym wyglądem. Stał się on również  symbole nadziei i inspiracji dla wielu osób również zmagających się z niepełnosprawnością.

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć wzruszający nagrobek chłopca

Zobacz także:

1. W którym roku się urodziłeś? Od tego zależy Twoja odporność na wirusy
2. W głowie się nie mieści, są zdjęcia. Chylińska z oszpeconą twarzą przeszła niewyobrażalną metamorfozę
3. Ujawniono ostatni list księżnej Diany do synów. Nigdy wcześniej nie był publikowany
4. 5 lat temu wszystko było drożej? Porównała ceny z 2015 i 2020, wynik poraża

Następna strona