Taśmy Kaczyńskiego rozbroiły internautów. Przezabawne memy zalewają sieć

Taśmy Kaczyńskiego MEMY
facebook.com/@AnonimowyInternauta
Reklama
Wstecz

1 z 18

Dalej

Taśmy Kaczyńskiego, na których Jarosław Kaczyński miał wyjawić szokujące fakty, na moment zelektryzowały kraj. "Gazeta Wyborcza" zapowiadała prawdziwą bombę polityczną, a atmosferę w Internecie podnosił chociażby Tomasz Lis na swoich profilach w mediach społecznościowych. Po publikacji wielu nazwało przedstawione materiały "kapiszonem", gdyż spodziewano się czegoś więcej. Internauci również wyrazili swoje zdanie, tworząc serię memów na ten temat. Zapraszamy do naszej galerii, w której przygotowaliśmy dla Was najlepsze zabawne obrazki dotyczące tej afery.

We wtorek "Gazeta Wyborcza" opublikowała stenogram nagrań, które miały poważnie uderzyć w PiS. Dziennikarze dotarli do sekretnych taśm, na których nagrany został Jarosław Kaczyński. Dziennik obiecywał, że będzie to prawdziwa polityczna bomba. Niestety, po publikacji wielu spodziewało się czegoś więcej. Z tego powodu rewelacje zostały okrzyknięte przez wielu zaledwie "kapiszonem".

Przed publikacją artykułu atmosfera była stale podgrzewana w sieci. Na profilach społecznościowych takich osób jak Tomasz Lis czy Jarosław Kurski zaczęły pojawiać się liczne posty na temat nadchodzącej politycznej bomby. Nic dziwnego, że Internet zalała wówczas fala komentarzy.

Gdy artykuł ujrzał światło dzienne, o Jarosławie Kaczyńskim pisały niemalże wszystkie portale informacyjne. Jednak środowiska prawicowe stwierdziły, że całość została przesadnie wyolbrzymiona. Mimo to, na nagraniach znalazły się fragmenty, które mogą się negatywnie odbić na wizerunku szefa PiS.

Przypomnijmy, że taśmy Kaczyńskiego dotyczyły nagrań, na których mówiono o inwestycji powiązanej z PiS spółki Srebrna. Przedsięwzięcie wyceniano na 300 milinów euro. Za te pieniądze na jednej z warszawskich ulic miały powstać dwa wieżowce, które planowano nazwać "Srebrna Tower" oraz "K-Tower". W budynkach znajdowałyby się apartamenty, a nawet hotel. W realizację projektu miał być zaangażowany biznesmen austriackiego pochodzenia, Gerald Birgfellner, który ostatecznie nie otrzymał zapłaty za swoje dotychczasowe prace.

Cała afera taśmowa dla wielu internautów okazała się być przesadnie rozdmuchana. Wielu treść nagrań bardziej rozbawiła, niż oburzyła. Nic dziwnego, że powstało tak wiele prześmiewczych memów. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie najlepsze z nich.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona