Największe afery związane z "Tańcem z gwiazdami". Wątpliwe SMS-y, romanse, narkotyki i oszustwa

Taniec z Gwiazdami
Pixabay
Wstecz

1 z 9

Dalej

Taniec z Gwiazdami swoim widzom dostarcza wielu emocji nie tylko ze względu na taneczne rywalizacje uczestników. Ogromne zainteresowanie budzą również kontrowersje związane z uczestnikami, bądź też z samym show. Poprzednie edycje opływały skandalami i chociaż obecna dopiero się rozpoczęła, to już samo przedstawienie przez producentów uczestników programu spotkało się z licznymi komentarzami internautów. Dziś przedstawimy Wam najgłośniejsze afery, które wstrząsnęły widzami.

Taniec z Gwiazdami to nadawany na żywo program rozrywkowy, który jest oparty na brytyjskim formacie Dancing with the Stars. W latach 2005-2011 był emitowany przez stację TVN, później zniknął z ekranów, a od 2014 roku produkowany jest przez stację Polsat. Przez te wszystkie lata zaskarbił sobie ogromną ilość widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują każdego kolejnego odcinka.

W konkursie bierze udział 11 par, które są złożone z profesjonalnych tancerzy i osobowości medialnych. Mieliśmy okazję podziwiać na parkiecie już wielu piosenkarzy, aktorów, prezenterów, a nawet youtuberów. Występy są oceniane przez jurorów, którzy wystawiają im ocenę od 1 do 10. W każdym odcinku odpada jedna para, jednak znaczny wpływ na to, którzy z uczestników zostaną w programie, mają również widzowie, którzy głosują na swoich ulubieńców za pomocą SMS-ów. Wyniki ogłaszane są na koniec każdego odcinka w kolejności losowej. Niejednokrotnie pojawiły się jednak spekulacje odnośnie do tego, czy aby na pewno wszystkie były sprawiedliwie policzone i wzięte pod uwagę.

Oprócz tego w programie pojawiają się także inne, liczne afery, które budzą kontrowersje oglądających. Fani uważnie śledzą wszystkie nowinki związane z produkcją, a te, wokół których jest najgłośniej, cieszą się największym zainteresowaniem. Mieliśmy już do czynienia z romansami, narkotykami, wątpliwymi SMS-ami i oszustwami. To jednak wciąż kropla w morzu afer, jakie krążą wokół tanecznego show. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy przybliżyć w dzisiejszej galerii te najgłośniejsze, które oburzyły opinię publiczną.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszy skandal.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rówieśnicy zgotowali chłopcu piekło, bo miał zeza i okulary. Teraz nie jest już im do śmiechu na jego widok
2. Pilnie przygarnęła aż 97 psów na raz z tragicznego powodu. Zdjęć jej domu zamienionego w schronisko nie da się zapomnieć
3. 10 objawów, które powinny wywołać twój niepokój. Te symptomy wróżą RAKA
 

Następna strona