Julia Wieniawa rozbije "Taniec z Gwiazdami"! Po zobaczeniu 12 zdjęcia uznaliśmy, że to będzie najseksowniejsza uczestniczka w historii

Julia Wieniawa
Instagram/Julia Wieniawa
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Gwiazda "Rodzinki.pl" wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Julia Wieniawa, co nie trudno zauważyć obserwując jej media społecznościowe, prywatnie jest wprost zakochana w tańcu. To jej wielka pasja, choć z powodu napiętych harmonogramów zawodowych gwiazda "Rodzinki.pl" nie ma zbyt wiele czasu, aby móc ją pielęgnować.

Zainteresowanie Julii Wieniawy tańcem spotkało się z odpowiedzią Polsatu, który ponoć składał już propozycję gwieździe, aby wystąpiła w sztandarowym tanecznym show stacji - w "Tańcu z gwiazdami". Niestety w ubiegłym roku, czyli w edycji, w której wystąpiła m.in. Wiktoria Gąsiewska, koleżanka z planu gwiazdy TVP, Julia Wieniawa była zmuszona odmówić swojego występu w taneczny, show, o czym poinformowała w wywiadzie z portalem Jastrząb Post. Aktorka zdradziła, że zrezygnowała m.in. z powodu faktu, że nie chciała "przejeść się" swoim fanom, bowiem przez pewien czas można było ją zobaczyć w kilku kampaniach reklamowych, a także w wielu serialach i produkcjach filmowych - słowem była rozchwytywana. Zdaniem internautów jej decyzja o odmowie udziału w produkcji Polsatu wtedy była więc słuszna. Co ciekawe - Julia Wieniawa wyznała wtedy, że choć w programie "TzG" udziału nie wzięła, to jednak w międzyczasie rozpoczęła naukę tańca, gdzie z prywatnym trenerem uczyła się coraz to nowych, wymyślnych figur i kreatywnych choreografii.

Fani z pewnością chcieliby Julię Wieniawę w "Tańcu z gwiazdami", a jak wskazują ostatnie wywiady - całkiem możliwe, że gwiazda w końcu zgodzi się wystąpić w programie. Pierwsze zapowiedzi można było usłyszeć już podczas wywiadu, którego gwiazda udzieliła dla portalu przeAmbitni w 2018 roku. Stwierdziła wtedy, że już w bardzo młodym wieku marzyła o tym, aby wystąpić w programie Polsatu i zawalczyć o główną nagrodę, czyli o kryształową kulę. W ostatnim wywiadzie, którego Julia Wieniawa udzieliła dla Plejady wprost powiedziała, że obecnie coraz poważniej myśli o tym, aby wkrótce wystąpić w programie, a najwyraźniej stacja tylko czeka na jej decyzję. Gwiazdę ograniczają jednak jej zawodowe zobowiązania, które pochłaniają niemalże cały jej czas, a jak przyznała aktorka w rozmowie z Plejadą - program "TzG" jest przecież niezwykle "absorbujący", więc "trzeba na bok odstawić seriale", aby skupić się jedynie na zajęciach z trenerem. Julia Wieniawa zaostrzyła fanom apetyt stwierdzając, że "może niebawem" zobaczymy ją w "Tańcu z gwiazdami". Dla widzów Polsatu oznacza to jedno - kolejna edycja z pewnością należeć będzie do gwiazdy.

Kliknij "Następna strona".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  2. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Tadeusz Rydzyk angażuje Polaków w wybory. Słuchacze Radia Maryja poszczą w intencji PiS

Następna strona