Tanie i atrakcyjne wakacje w Polsce. Koniecznie sprawdź te kierunki!

wakacje w polsce
Pixabay.com/Free-Photos
Wstecz

1 z 13

Dalej

Wakacje w Polsce można spędzić na wiele sposobów. Nasz kraj ma bogatą ofertę turystyczną, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdzie się coś zarówno dla wielbicieli górskich szlaków i wspinaczki, jak i amatorów słonecznych plaż i opalania się. Nasze państwo ma wyjątkowo bogatą historię, dzięki czemu osoby, które nie wyobrażają sobie urlopu bez zwiedzania, szczególnie docenią turystyczne propozycje, które oferują miasta Polski. Przedstawiamy sposób na tanie i atrakcyjne wakacje w Polsce.

Wakacje w Polsce to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą wydawać dużo podczas urlopu, ale pragną dużo zwiedzić i nie miały wcześniej okazji zobaczyć najpiękniejszych polskich szlaków turystycznych. Kraj o wyjątkowo bogatej przeszłości, jakim jest Polska, może się poszczycić naprawdę unikatowymi krajobrazami, charakterystycznymi i odmiennymi dla każdego regionu. Takiej oryginalności i szerokiego spektrum krajobrazowego może nam pozazdrościć każdy inny kraj, o czym świadczy masa zagranicznych artykułów o zapierających dech w piersiach polskich szlakach turystycznych.

Wakacje w Polsce możemy spędzić na praktycznie wszystkie sposoby. Wielbiciele zwiedzania i pozostawania w ciągłym ruchu poczują się jak ryby w wodzie, znajdziemy też idealne propozycje dla amatorów opalania się i relaksu na plaży. Dla osób, którym chodzenie po górach i poruszające widoki górskich szczytów odbierają mowę, również znajdzie się coś odpowiedniego. Nic więc dziwnego, że do Polski rocznie przybywa około 19 milionów turystów. Według badań, w 2017 roku, odwiedziło nas 18,3 milionów obcokrajowców, chcących zwiedzić nasz kraj, a dodatkowo, w 2018 roku, liczba ta wzrosła o 6%. Najwięcej zagranicznych turystów przyjechało do nas z Niemiec, a na drugim miejscu znalazły się osoby z Wielkiej Brytanii.

Polska oferta turystyczna jest imponująca. Każdy znajdzie coś dla siebie, a szczególnie jeśli chodzi o przystępność cenową. Z odpowiednim przygotowaniem logistycznym wydamy zaledwie cząstkę tego, ile musielibyśmy przeznaczyć na urlop za granicą. Atrakcji turystycznych jest cała masa, która często bije inne państwa na głowę. Prezentujemy kilka propozycji na tanie i pełne wrażeń wakacje w Polsce.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona