Tadeusz Rydzyk starał się ukryć swoje sekrety. Niektóre z nich jeżą włos na głowie

Tadeusz Rydzyk
youtube.com/Radio Maryja
Wstecz

1 z 10

Dalej

Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk nie jest osobą, która w Polsce wzbudza pozytywne odczucia. Wiele osób nie jest pogodzonych z tym, że tak szybko się wzbogacił, otrzymuje regularnie dotacje od rządu, a do tego zarabia spore pieniądze na datkach od emerytów i słuchaczy. W galerii przeczytacie o faktach, które dopiero niedawno ujrzały światło dzienne.

Tadeusz Rydzyk wzbudza w Polsce ogromne zainteresowanie. Duchowny jest osobą kontrowersyjną, ekstrawagancką, wzbudza w wielu mieszane uczucia. Na pewno zależało mu, aby ukryć niektóre z bolesnych sekretów, które mogą zaważyć na postrzeganiu jego osoby.

Niestety, musi liczyć się z tym, że jest osobą publiczną, dlatego dziennikarze prędzej czy później dotarli do szczegółowych faktów i zdarzeń z jego życia. Sympatycy ojca Rydzyka mogą czuć się urażeni, z kolei przeciwnicy ukontentowani.

Ojciec Rydzyk nigdy nie mówił o swoich sekretach publicznie. Najczęściej ucinał temat. Teraz wiadomo już wszystko, informacje zostały podane jak na tacy. Swoje 3 grosze dorzucił nawet Roman Giertych.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszy sekret ojca Rydzyka.

Zobacz także:

  1. Mama zaryzykowała życie, by ochronić swoje dziecko. Teraz jej ciało wygląda jak mielonka, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Proszek do pieczenia w butach daje zaskakujące efekty. 12 niesamowitych trików
  3. Nie tylko puszki wolontariuszy. Jest kilka innych sposobów żeby wspomóc WOŚP
  4. Byli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie ma

Źródło: Fakt

Następna strona