Szokujące zdjęcia Oliwii Bieniuk zwalają z nóg! Wygląda jak Przybylska

oliwia bieniuk
Instagram.com/oliwia.bieniuk; Youtube.com/JastrzabPost
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Oliwia Bieniuk, córka tragicznie zmarłej aktorki zachwyca urodą. Z roku na rok staje się coraz bardziej podobna do matki. Choć chroni swojej prywatności, to z chęcią dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie. Przedstawiamy szokujące zdjęcia, na których dziewczynka jest łudząco podobna do swojej mamy, Anny Przybylskiej. 

Oliwia Bieniuk jest jak odbicie lustrzane zmarłej aktorki. Porównując zdjęcia z młodości Anny Przybylskiej i te, które jej córka udostępnia w internecie, są trudne do rozróżnienia.
Śmierć mamy to był bardzo duży cios dla dziewczyny. Ciężko jest się podnieść po takiej tragedii, ale Oliwia stara się radzić sobie z bolesną stratą. Obecnie ma 16 lat i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje swoje prywatne zdjęcia. Nastolatka jest bardzo popularna, ma prawie 90 tysięcy fanów na Instagramie. Ostatnio pojawiły się plotki o jej rzekomych planach wystartowania z karierą modelki. Jak donosi Jastrząb Post, poszukiwała menadżera.

Oliwia Bieniuk jest ambitna i z taką urodą miałaby ogromne szanse odnieść sukces w show-biznesie. Córka Jarosława Bieniuka milczy na temat śmierci matki. To temat bardzo drażliwy i nic dziwnego, że młoda gwiazda nie chce poruszać publicznie tej kwestii. Najważniejszy jest fakt, że rodzina aktorki się nie poddaje i stara się żyć normalnie.

- Nie można za często oddawać się wspomnieniom, bo musimy nauczyć się żyć bez Ani. Nie ma innego wyjścia. Czasami się pomodlimy, pojedziemy na cmentarz, zapalimy świeczkę. Mówimy jej, że w domu nic się nie zmieniło, że wszystko w porządku. Że byłaby dumna ze swoich dzieci - zwierzył się w wywiadzie dla Vivy, Jarosław Bieniuk.

Oliwia jest łudząco podobna do matki. Ich rysy twarzy są niemal identyczne. Dlatego też stale rośnie jej popularność i możemy się spodziewać, że wyrośnie z niej godna następczyni Anny. Dziewczyna ma zadatki na modelkę, możemy być pewni, że już niedługo o niej usłyszymy. Niezależnie od tego, jaką drogą podąży Oliwia, będzie to piękny hołd w stronę zmarłej aktorki.

Z niecierpliwością czekamy na pierwszy krok dziewczyny w stronę show-biznesu, a tymczasem obejrzyjcie galerię i zobaczcie, jak bardzo Oliwia jest podobna do matki, Anny Przybylskiej.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona