Szokujące zdjęcia Marty Kaczyńskiej! Przepych i luksus aż biją po oczach

marta kaczyńska
Instagram.com/@mmkaczynska
Wstecz

1 z 12

Dalej

Marta Kaczyńska to postać budząca wiele kontrowersji. Córka pary prezydenckiej jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Zdjęcia, które są przez nią publikowane, szokują. Oto najciekawsze z nich.

Marta Kaczyńska dla wielu jest postacią pełną sprzeczności. Nie kryje się ze swoimi konserwatywnymi poglądami i z chęcią wyraża je w swoich felietonach w "Sieci". Choć często mówi o tym, jak ważna jest rodzina, miłość oraz szacunek w związku, to jednak ma za sobą już trzeci ślub. Nie zawsze jej opinie i artykuły spotykają się z miłą reakcją. Jej stanowisko dotyczące edukacji seksualnej czy związków partnerskich, niejednokrotnie wywołało burzę w Internecie. Córka Kaczyńskich również zszokowała opinię publiczną swoją wypowiedzią dotyczącą ustawy o możliwości sprzedawania robaków i insektów jako żywność w polskich sklepach.

- W tak wielkiej różnorodności "dań" z pewnością wiele osób może znaleźć dla siebie coś nie tylko zdrowego, lecz i smakowitego. Jedyną barierą pozostaje nasza kultura, która od wieków przyzwyczaiła nas do traktowania owadów jako stworzeń wywołujących obrzydzenie (...). Przyzwyczajenie naszych polskich podniebień do jedzenia insektów itp (...) jest jedynie kwestią czasu - pisała w swoim felietonie w "Sieci". 

Marta Kaczyńska wielokrotnie opowiadała o chronieniu swojej prywatności. Mimo to bardzo często publikuje osobiste zdjęcia, ukazując swoje dzieci, zwierzęta, mieszkanie czy podróże. Kolorowa prasa nigdy nie ma problemu z dotarciem do intymnych fotografii i szczegółowych informacji na temat jej życia. Właśnie dlatego możemy zobaczyć jak mieszka. Jakiś czas temu media aż wrzały po tym, jak okazało się, że ściany lokum Kaczyńskiej są pokryte marmurem. 

Córka Lecha Kaczyńskiego na co dzień pracuje jako prawniczka. Jej kancelaria prawna jest zlokalizowana w Sopocie. Być może dlatego stać ją na luksusowe torebki, samochody, ekskluzywne podróże i ogromne mieszkanie. Córki Marty Kaczyńskiej pasjonują się jazdą konną i w stadninie spędzają większość swojego czasu. Nie trzeba wspominać o tym, że ta dyscyplina sportowa jest zwyczajnie bardzo kosztowna. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy dla Was galerię, w której znajdziecie zdjęcia Marty Kaczyńskiej opływające luksusem.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona