Przygarnęli z ulicy małego puchatego pieska. Myśleli, że to jakaś nowa rasa, ale prawda okazała się przerażająca

Pies
YouTube / CGTN @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Szczeniaki potrafią w sobie rozkochać każdego. Maluch, którego przygarnęła jedna z rodzin, okazał się ogromną niespodzianką. Początkowo myśleli, że to jakaś nowa rasa, jednak im większy był, tym bardziej zaczął przypominać dzikie zwierzę. Kiedy dowiedzieli się, jaki tak naprawdę jest ten zwierzak, byli w szoku. Przerażające, że pod swoim dachem przez długi czas trzymali tak niebezpieczny gatunek.

Szczeniak niespodziewanie pojawił się w ich domu. Błąkał się samotnie po ulicach, więc mężczyzna o imieniu Su Yun postanowił zlitować się nad nim i wziąć pod swój dach. Rodzina pokochała go od pierwszego wejrzenia, był małą, słodką, puchatą kulką.

Początkowo ciężko było stwierdzić, jakiej jest rasy. Mieli pewne podejrzenia, jednak z czasem okazały się one nietrafione. Im większy był, tym bardziej zaczynał ich zaskakiwać swoim nietypowym wyglądem. Jego apetyt przerósł ich najśmielsze oczekiwania, okazało się, że ich pupil jest niezłym żarłokiem.

Jak każdy posiadacz zwierzątka, mieli nadzieje, że pies zostanie przyjacielem rodziny, tak się niestety nie stało. Jeszcze jako szczeniak chętnie reagował na pieszczoty, dlatego nie wzbudzał żadnych podejrzeń swoich nowych właścicieli.

Kiedy jednak udali się do specjalisty, usłyszeli coś, co sprawiło, że włosy stanęły im dęba. W życiu nie spodziewali się, że ich mały, słodki szczeniaczek może okazać się dzikim zwierzęciem, które bywa zagrożeniem dla człowieka. Ta historia szybko obiegła Internet, ludzie nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej i zobaczyć zdjęcia dorosłego zwierzaka.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Te budynki istnieją naprawdę i na co dzień mieszkają w nich ludzie. 14 niesamowitych zdjęć domów jak z bajki
  2. Jakie zwierzę zobaczyłeś najpierw? To mówi o Tobie więcej niż mogłoby się wydawać prawda może zaboleć
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać


 

Następna strona