Adoptowali szczeniaki przed ich zobaczeniem. Oczy wyszły im z orbit, gdy zrozumieli, jakie to zwierzaki, 12 piorunujących zdjęć

Ciężarówka
Screen/Youtube/OnlyGood TV
Wstecz

1 z 11

Dalej

Szczeniaki w ciężarówce

Szczeniaki to słodkie stworzenia, które potrafią swoim urokiem rozbroić każdego. Czasem zdarza się jednak tak, że nawet takie maluszki trafiają do schroniska albo są porzucane przez właścicieli. Całe szczęście działają specjalne organizacje, które robią wszystko, żeby odnaleźć dla tych piesków kochający dom. Oto jedna z nich, która zajmuje się szukaniem odpowiednich opiekunów dla porzuconych maluchów. 

Szczeniaki są na tyle niedoświadczone, że potrzebują sporo uwagi i opieki. Nie zawsze po urodzeniu jest przy nich matka, często musza zając się nimi ludzie. Jak wiadomo, nie każdy jest jednak wrażliwy na los zwierząt, przez co na świecie jest bardzo wiele bezpańskich psiaków, które zamiast w kochającym domu, spędzają całe swoje życie na ulicy albo w schronisku. 

Tracy i Scott Whyatt postanowili zrobić coś z tym powszechnym problemem i w imię miłości do zwierząt założyli organizację "Tracy’s Dogs", której działalność ma na celu ratowanie porzuconych psów przed eutanazją. Para przygarnia wszelkie bezpańskie szczeniaczki i szuka im odpowiednich właścicieli. Każdy, kto chce adoptować malucha, musi wypełnić  formularz i  na tej podstawie zostaje mu przydzielony odpowiedni pies. 

Tracy i Scott podróżują z charakterystyczną, psią przyczepą, w której przewożą zwierzęta, żeby przekazać je nowym właścicielom. Osoby, które zgłaszają chęć przygarnięcia bezpańskiego zwierzaka, nie mają pojęcia, jak on wygląda. Moment pierwszego spotkania jest zawsze czymś ekscytującym i zaskakującym. Maluszki natychmiast zarażają wszystkich swoją radością. Najwyraźniej czują, że wreszcie ich smutny los się skończył i nadszedł czas na spokój i miłość. 

Widać, że niektórzy nowi właściciele nie mogli doczekać się tej chwili, w której po raz pierwszy pogłaszczą swojego pupila. Sami zobaczcie 12 piorunujących zdjęć pochodzących z tych wyjątkowych spotkań. Część osób nie jest w stanie ukryć wzruszenia. Innym oczy wychodząc z orbit, gdy dociera do nich, kto dołączy do ich domostwa. Te sceny wywołają łzy u każdego dla kogo losy czworonogów nie są obojętne. 

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć jak podróżują szczeniaki. 

 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  2. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  3. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

 Źródło: Screen/Youtube/OnlyGood TV

Następna strona