Sprzedawali szczeniaki, które po kilku dniach od zakupu umierały. Rozdzierające serce zdjęcia

Szczeniaki
RSPCA
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Szczeniaki, które zostały zaadoptowane przez ludzi, okazały się chore i umierały niedługo po tym, jak trafiły do nowych domów. Pewna para z premedytacją sprzedawała chore zwierzęta. Doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że psy są umierające, mimo to nie mieli skrupułów i za odpowiednią kwotę sprzedawali je zainteresowanym. Ta historia rozdziera serce miłośników wszystkich zwierząt.

Szczeniaki są uwielbiane przez wszystkich. Małe słodkie pieski potrafią sprawić, że mięknie serce każdemu, nawet największemu twardzielowi. To, jak bezduszni są niektórzy właściciele hodowli dla zwierząt, sprawia, że przestajemy wierzyć w dobro ludzi. Aż ciężko wyobrazić sobie, jak można w taki sposób potraktować bezbronne zwierze, które niczemu nie jest winne.

To, co robiło młode małżeństwo, Anthony i Lucy O’Donnell sprawia, że dosłownie odbiera nam mowę na samą myśl o tych okrucieństwach. Para sprzedawała szczeniaki, które były chore. Oboje wiedzieli o tym, jednak mimo wszystko decydowali się na przekazanie psów nowym właścicielom.

Para łącznie sprzedała 12 psów. Z tych 12 udało się przeżyć tylko dwójce, ale koszty, jakie nowi właściciele wydali na leczenie ich, przyprawiają o zawrót głowy. Inne szczeniaki niestety nie miały tyle szczęścia.

Jedną z osób, która postanowiła kupić psa z hodowli małżeństwa, była Anita Jaikaran z Brixton. To właśnie ona jako jedna z pierwszych zauważyła, że coś jest nie tak w tej hodowli i zdecydowała się na zawiadomienie odpowiednich organów odpowiedzialnych za pomoc zwierzętom, czyli Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA). Okazało się później, że nie było to jedyne zgłoszenie, jakie otrzymała organizacja ze skargą na tych samych właścicieli. Postanowili wszcząć dowodzenie w tej sprawie, a to, co odkryli, było szokujące.

Na szczęście małżeństwo poniosło karę, chociaż dla takiego zachowania nawet taka decyzja sędziego przez wielu negowana była jako zbyt lekka.

Przedstawiamy straszne kulisy oraz fotografie z miejsca zdarzenia. Aż łza kręci się w oku, a serce pęka na pół.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej w tej sprawie i zobaczyć zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dorota Szelągowska pochwaliła się posiadłością. Luksus odbiera mowę [FOTO]
2. Ewa była gwałcona w piwnicy. Mąż sprzedawał ją kolegom za butelkę wódki, fakty w tej sprawie przerażają
3. Była żona Huberta Urbańskiego wzięła ślub! Jej nowy mąż to przystojny aktor
 

Następna strona