Przygarnęli szczeniaki z ulicy. Byli wstrząśnięci ich zachowaniem w domu, rozdzierające zdjęcia

Szczeniaki
goingviralposts.biz
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Błąkające się po ulicach szczeniaki

Szczeniaki błąkające się po ulicach są jednym ze straszniejszych widoków. Małe zwierzaki pozostawione bez opieki, narażone są na szereg niebezpieczeństw. Dla nich groźne może być wszystko, znalezienie posiłku może graniczyć z cudem, a przetrwanie w obliczu realnego zagrożenia w różnej postaci spowodować może szybką śmierć. 

Jeżeli szczeniaki zostaną odpowiednio szybko znalezione na ulicy jest szansa, że nie stanie się im nic złego. Małe pieski, które trafiają do schronisk niezmiernie szybko odnajdują szczęście w nowych domkach. Niestety, zdarzają się przypadki, kiedy życie, którego szczeniaki doświadczyły, gdy były bezdomne, odbije piętno na ich psychice. Wtedy psiaki są wycofane, boją się kontaktu z człowiekiem. 

Odrobina czas podarowana wycofanym psiakom może odnieść wspaniałe rezultaty. Tak się stało z tymi szczeniakami, które zostały znalezione w Chinach. Dwa małe psiaki błąkały się po ulicach, ale mnisi postanowili podarować im najpiękniejszy podarunek, zabierając je do siebie. 

Zdjęcia z pobytu szczeniaków w nowym miejscu są niezwykle wzruszające. Widać na nich, jak szczeniaki boją się jeszcze kontaktu z człowiekiem. Jednocześnie można zobaczyć także to, że psiaki otwierają się na nowych opiekunów, pozwalając im zbliżyć się do nich. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć zdjęcia psiaków z pierwszych dni w nowym domu. 

źródło: jestpozytywnie

Zobacz także:

    1. Mama i córka zapłaciły za operacje plastyczne 270 tys. zł. Zdjęcia ich zeszpeconych twarzy oglądasz na własne ryzyko
    2. 10 zdjęć najlepiej zakamuflowanych kotów. Znaleźć ich nie potrafi niemal nikt
    3. Była zjawiskowo piękna, zazdrosna żona oblała ją spirytusem i podpaliła. W końcu pokazała swoją twarz, zdjęcia mogą być wstrząsem
    4. Niebywałe zdjęcia z dawnych czasów, które wzruszają do łez. Niektóre mogą być wstrząsem, szczególnie dla młodych

Następna strona