9 najdziwniejszych psów na świecie. Ich szczeniaki wyglądają nieziemsko

Szczeniaki
Pixabay @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Szczeniaki tych psów wyglądają nieziemsko. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Czworonóg o wyglądzie małpki, wielkiego mopa lub z podwójnym nosem to dopiero początek. Jeśli podoba Ci się wszystko, co nieprzeciętne i oryginalne, te psy na pewno przykują Twoją uwagę. Przedstawiamy 9 najdziwniejszych ras psów. Te małe, słodkie pieski wyglądają niesamowicie.

Szczeniaki swoimi słodkimi, małymi pyszczkami potrafią rozkochać w sobie niemalże każdego. Chyba nie ma osoby, która nie zatrzymałaby się, choć na chwilę, przy uroczym, malutkim piesku, którego urok rozczula nawet największego twardziela. Każda rasa jest wyjątkowa i piękna, ale te, które przedstawimy w dzisiejszej galerii, na pewno Was zaskoczą.

Istnieją rasy psów, o których nigdy wcześniej mogliście nie słyszeć, ponieważ są popularne tylko w kraju, z którego pochodzą. Większość z nich zaskakuje swoim nietypowym wyglądem. Przez niecodzienne cechy, które posiadają, wyglądają naprawdę oryginalnie. To doskonałe pupile dla osób, które lubią się wyróżniać pod każdym względem.

Niektóre czworonogi charakteryzują się swoim domowym usposobieniem, lenistwem, pogodnym charakterem i tym, że lubią przebywać z dziećmi. Inne z kolei są bardzo dostojne, wyniosłe, lubią przebywać same i nie jest im na rękę, kiedy muszą dzielić dom z dzieckiem, czy innym zwierzakiem. Każdy pies jest zupełnie inny, dlatego razem z redakcją Pikio przedstawiamy 9 najdziwniejszych ras i ich charakterystykę. Te urocze szczeniaki skradną Wasze serca.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszą rasę.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. "Państwo Misiewicz". Były rzecznik MON pochwalił się zdjęciem z wesela
2. Każdy kierowca musi o tym wiedzieć. Od listopada wchodzą w życie nowe przepisy, szczegółowe kontrole
3. Nastolatka podłączyła smartfona do ładowarki. Nie żyje
 
 

Następna strona